Виготовляємо ворота та огорожі з металу на замовлення в м. Київ та області. Наша команда виготовляє на замовлення ковані ворота, ворота з металу, гаражні ворота. Також ми виготовляємо огорожі: з металу, алюмінієві, ковані та литі. Звертаючись до нас ви будете задоволені виконаним замовленням. На нашому сайті вас може зацікавити каркас сходів з металу, а також ви можете купити мангал Київ за доступними цінами.

Ворота з металу

У сучасному світі великої популярності набувають ворота та огорожі з металу. Залежно від призначення ворота ділять на відкатні та розпашні.

 • розпашні – стандартні ворота з металу, які мають дві стулки, відкриваються всередину або назовні, призначені для інтенсивної експлуатації;
 • відкатні – одне суцільне полотно, яке рухається в бік напрямних, можуть автоматично відчинятися, великий їхній плюс – не займають багато місця.

Існують також і гаражні ворота, які здебільшого мають дві стулки, що відчиняються назовні.

Найміцнішими і найнадійнішими вважаються металеві ворота. Ворота – це візитна картка вашого будинку.

У кожному з цих видів воріт є свої переваги: розсувні ворота потребують велику територію для їхнього розкриття. А на відкатні ворота можна встановити електронне управління. Ворота – це перше враження про ваш будинок.

Ми займаємося виготовленням воріт з металу багато років. Використовуючи аргонне зварювання в роботі. У нас ви можете замовити ворота будь-якого виду і розміру, будь-якого дизайну. Ми любимо втілювати в життя нестандартні ідеї. Ворота можуть бути з металу, ковані ворота і металеві ворота з елементами ковки. Технології не стоять на місці, тому зовнішній вигляд воріт можна зробити не тільки красивим, а навіть шикарним.

Металеві ворота. Вимоги під час виготовлення

 • різноманітність дизайну, можна підібрати під загальний стиль ландшафту, будинку;
 • міцність;
 • довговічність;
 • міцність до корозії;
 • складність подолання;
 • простота в обслуговуванні.

Виготовлення воріт з металу в основному проводиться за проектом і кресленнями замовника. Якщо такого немає, можна фото і розміри. Розпашні ворота дуже часто декорують кованими елементами.

Ми займаємося виготовленням металевих воріт і огорож будь-яких розмірів і форм. На нашому сайті ви можете переглянути варіанти воріт і огорож. Або надати своє креслення для замовлення. Також ви можете проконсультуватися з нашим фахівцем за контактними даними.

Відкатні ворота від розпашних відрізняються не тільки методом розкриття. А також зовнішнім виглядом, а відповідно й ціною. На вартість воріт і огорож впливає також і складність їхнього виготовлення та розміри. Також ми займаємося виготовленням гаражних воріт під замовлення. 

У нас ви можете замовити стандартні ковані та металеві ворота. А також ексклюзивні ворота з урахуванням ваших ідей і побажань. Для нашої команди найголовнішим у роботі є монолітність конструкції. Також довголітня служба, своєчасне виконання замовлення і задоволені клієнти. Крім того, ми беремося за виготовлення металоконструкцій будь-якої складності.

Після зварювальних робіт на ворота з металу потрібно нанести антикорозійні засоби, що дасть змогу запобігти корозії металу. Для фарбування воріт найкраще використовувати лакофарбові покриття з антикорозійними добавками. Це дасть змогу на довгі роки зберегти зовнішній вигляд ваших воріт.

Також ми виготовляємо: ворота гаражні, ворота на замовлення, ворота під старовину, литі огорожі, огорожі з металу, ковані огорожі, алюмінієві огорожі, металеві огорожі в м. Київ та області.

Ворота та огородження

Під час вибору огорожі на свою ділянку варто враховувати, як поєднуються ворота та огорожі разом.  Тому ворота й огорожі краще замовляти в одного виробника. Також не варто забувати про загальний дизайн і стиль, в якому ви хочете витримати заміський будинок, ділянку або офіс. Для повної картини все має бути витримано в одному стилі.  Також металеві огорожі можна зустріти, гуляючи містом, ними здебільшого огороджують клумби і газони. У нас ви можете замовити огорожі будь-якої складності та дизайну.

Огородження бувають:

 • зварні;
 • секційні;
 • ковані;
 • з профлиста;
 • з полікарбонату.

Щодо вартості готового виробу вас може проконсультувати наш менеджер. З якістю наших послуг ви можете ознайомитися у нас на сайті. Наші майстри виконають ваше замовлення в обумовлені терміни, надійно і якісно за доступними цінами.

Наша мета – задоволений клієнт! Роби замовлення саме у нас!

Ціни:

 • Ворота – від 1 200 грн./м.п.
 • Огородження – від 800 грн./м.п..

Аргонная сварка Киев