Виготовлення резервуарів з металу об’ємом від 0,1 до 300 м³, з різних видів металу. А саме нержавіюча сталь, алюміній і його сплави, сталь. Наші майстри зварювальники і слюсарі виконають виготовлення резервуарів для води. Виготовлення резервуарів для нафтопродуктів. І горизонтальні ємності або вертикальні металеві ємності. На професійному обладнанні в найкоротші терміни. Звісно з гарантією бездоганної якості.

Ми готові виконувати виготовлення резервуарів будь-якої складності за стандартними і нестандартними кресленнями. Зварювання алюмінію і зварювання нержавійки, це робота, яку повинні виконувати досвідчені зварювальники. Оскільки резервуари мають бути дуже надійні під час експлуатації.

Виготовлення резервуарів з металу

Резервуари – це сталеві або з нержавіючої сталі, прямокутні або циліндричної форми ємності. Їхнє призначення – накопичення, зберігання і видача рідини, нафтопродуктів, технічної та питної води, харчової рідини. Резервуари широко використовуються в усіх галузях. У яких є потреба в забезпеченні запасів, зберіганні, з’єднанні та видачі різних рідин. Від правильного вибору форми резервуара і товщини матеріалу залежить і термін експлуатації. Наші майстри виготовляють резервуари будь-якої форми. А саме: резервуари для дизпалива, резервуари для води, горизонтальні резервуари, вертикальні резервуари. А також наша команда зварювальників може впорається з будь-якими пошкодженнями. І деформаціями ваших резервуарів і здійснити ремонт резервуарів на місці або в нашому цеху.

Види резервуарів з металу

  • вертикальні циліндричні резервуари;
  • горизонтальні циліндричні резервуари.

Металеві резервуари використовуються в харчовій, хімічній і фармацевтичній. А також нафтовій, аграрній та інших галузях промисловості. А також для побутових потреб населення. Виготовлення резервуарів ми виробляємо у власному цеху. Оснащеному всім необхідним професійним обладнанням. 

Виробництво резервуарів з металу, як і виробництво нержавіючих ємностей, вимагає від зварювальників чималого досвіду. Так як наше виробництво працює багато років. І ми маємо досвід роботи в цій галузі. Стикалися з нестандартними замовленнями і знаходили правильні рішення. У нас ви можете замовити резервуар будь-якого обсягу і виду. Площа нашого виробництва дозволяє нам такі виготовляти.

Виробництво резервуарів на замовлення з металу ми здійснюємо за вашими кресленнями або фото плюс розміри. Якщо ви не знаєте, який саме резервуар підійде для ваших потреб, ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями. І вони допоможуть вам зробити правильний вибір.

Пожежні резервуари

Пожежні резервуари – це горизонтальні ємності або вертикальні металеві ємності призначені для зберігання технічної води або пінного розчину. Для створення протипожежного запасу обсягу води, що не має залежності від водопостачання. І для автоматичного усунення загоряння. Пожежні резервуари призначені для зберігання і своєчасної видачі води.

А також пінного розчину або іншої пожежогасної рідини. Вони часто виготовляються з однією перегородкою. Це дає змогу розділити резервуар і під час планового обслуговування резервуара не відключати будівлю від системи пожежогасіння. Також двосекційні резервуари використовують у разі змішування двох рідин. І для підвищення ефекту погашення вогню.

Виготовлення пожежних резервуарів проводиться зі сталі марки СТ3. А також з нержавіючої технічної сталі (17Х12) (AISI430). Такі резервуари коштують набагато дорожче ніж звичайні сталеві. Але забезпечують довголітню експлуатацію. І не вимагають частого планового обслуговування. Пожежні резервуари зі сталі вимагають обов’язкового внутрішнього і зовнішнього фарбування. Через певний час потрібен плановий ремонт. Це на відміну не вимагає резервуар з технічної нержавійки. 

Багатосекційні резервуари – виготовляються об’ємом від 1 до 200 м3 . І призначаються для приймання, зберігання та видачі рідини. Застосовуються в багатьох галузях промисловості. А саме: хімічній, харчовій, АЗС та інших. Багатосекційні резервуари виготовляються з кількома перегородками. Це дає змогу зберігати кілька видів рідини одночасно в одному резервуарі. Також ці резервуари вважаються більш економічними у виготовленні. Оскільки потребують менше витрат на матеріали та роботу. Ніж виготовити кілька резервуарів з таким самим точно об’ємом.

Горизонтальні резервуари

Горизонтальні резервуари – РГС (резервуар горизонтальний сталевий) застосовуються в багатьох галузях промисловості. А саме: нафтовій, хімічній, фармацевтичній та інших. За геометрією вони також можуть бути різними. А саме: резервуари циліндричної форми, прямокутної або овальної, все залежить від призначення резервуара. Найбільш часто затребуваними та економічно вигідними є горизонтальні прямокутні резервуари. При виготовленні кубічного резервуара не потрібне проведення робіт з вальцюванням листів. І збірка резервуара вимагає менше часу і витрат. 

Горизонтальні циліндричні резервуари в основному використовують для зберігання рідини під надлишковим тиском. Горизонтальні резервуари можуть розташовуватися як над землею. Так і під землею. Їх ще називають підземні або наземні резервуари. Наземні резервуари зі сталі, як правило, застосовують для зберігання нафтопродуктів і паливно-мастильних матеріалів. Їх закопують на рівень нижче промерзання ґрунту, забезпечуючи цим теплоізоляцію резервуарів.

Горизонтальні сталеві резервуари можуть також мати додаткові комплектуючі. Для того, щоб забезпечувати процес, який у них відбувається. Оскільки сфера застосування їх досить велика. То комплектуючі визначаються залежно від призначення та умов експлуатації резервуара.

Вертикальні резервуари

Вертикальні резервуари є найбільш затребуваними в багатьох галузях промисловості. Їх можна розподілити на кілька видів. А саме: резервуари для води, резервуари для нафтопродуктів, резервуари для хімічних розчинів, резервуари для пожежогасіння. Вертикальні резервуари являють собою циліндричну ємність із плоским або конусним днищем. І конусним прямим або плаваючим дахом. Вертикальні циліндричні резервуари є більш дорогими у виготовленні порівняно з горизонтальними прямокутними. Але такі резервуари дають змогу витримувати більший тиск.

Вертикальні циліндричні резервуари оснащені днищем, стінкою, кришкою, експлуатаційним обладнанням. Область їх застосування досить велика. Залежно від сфери застосування і буде визначатися комплектація вертикального резервуара. Ми займаємося виробництвом вертикальних сталевих резервуарів будь-якого виду наповненням. Резервуари для води, для нафтопродуктів, пожежні резервуари ми виготовляємо на замовлення по Києву та області. 

Двошарові резервуари

Двошарові резервуари являють собою резервуар всередині резервуара. Такі ємності застосовуються часто в харчовій і фармацевтичній промисловості. Двостінні резервуари – це водяна сорочка з вбудованим змійовиком для нагрівання або охолодження продукції. Наприклад, пастеризація молока, пивоваріння та багато іншого. Також бувають й інші призначення другого шару, наприклад, утеплення або охолодження резервуара. Ми готові розглянути і виготовити потрібний вам резервуар за доступні ціни з відмінною якістю матеріалу і роботи.

Резервуари з перемішувальним пристроєм – це резервуари з вбудованим пристроєм, що дає змогу створювати циркуляцію рідини в резервуарі. Також резервуари можуть бути різних форм, з різними пристроями перемішування. Які дають змогу запобігти кристалізації, розщепленню і розшаруванню розчину. Також вони застосовуються для змішування розчинів.
сварочные работы цена