Наша команда надає послуги зі зварювання трубопроводів з нержавіючої сталі, зварювання алюмінію і чорного металу. У всіх галузях, промисловості, будівництві та в домашньому господарстві. Зварювання труб – це досить складна зварювальна робота. Оскільки здебільшого всі трубопроводи зварюються під тиском.

Зварювання труб – Ціни

сварка труб цены


Зварювання труб стик у стик, зварювання під кутом є невід’ємною частиною під час будівництва трубопроводів. А також різних конструкцій, складання великих вузлів. Під час будівництва виробничих потужностей хімічної, харчової та ін. сферах. Оскільки умови експлуатації впливають на термін служби трубопроводів, фахівець зварювальник повинен виконувати роботу якісно і правильно. Враховувати стійкість до корозії і до хімічних впливів. Ми виконуємо зварювання трубопроводів кількома видами зварювання. А саме: електродугове, газове, аргонне зварювання і напівавтоматичне.

Під час зварювання труб до 3 мм не потрібне зняття крайок. А при зварюванні труб понад 3 мм використовується зачистка крайок. Якість зварюваного шва залежить від чистоти металу, правильного зазору. А також 1/2 товщини металу і витратних матеріалів. Під час зварювання стояків та іншої сантехніки використовується ацетиленово-кисневе зварювання. Оскільки трубопроводи прилягають близько до стін, то в цьому випадку газове зварювання найзручніший спосіб зварювання труб.  Ми виконуємо монтаж трубопроводів під тиск. А також опалення, бойлерні системи.

Ми виконуємо зварювання труб на стиках різних типів: поворотних і неповоротних. Перед тим як зварювати труби, їх готують до роботи. А саме: поверхню ретельно очищають від забруднень.

Наші майстри зварювальники мають великий досвід роботи в зварюванні трубопроводів. І все необхідне обладнання, що призводить до якісної роботи.

Також вас може зацікавити:

  • токарна обробка металу;
  • фрезерна обробка металу.

Зварювання труб. Особливості

Невід’ємною частиною цивільних і промислових будівель є сталеві трубопроводи. Їх протяжність може бути від десятків до сотень кілометрів на об’єктах, які ми обслуговуємо.

Трубопроводи слугують для транспортування води, нафтопродуктів, газів, хімічних речовин тощо. Оскільки для великих відстаней обійтися однією трубою неможливо, використовують зварювальний шов. Зварювання труб – це відповідальна робота. Яку можна довірити не кожному зварнику. Він повинен мати не тільки освіту і знання як це правильно робити. А також мати багаторічний досвід роботи в цій сфері.

Обварюючи труби дуже важливо, щоб шов не мав пустот. Оскільки вони можуть призвести до прориву труби. Якість швів має бути на ідеальному рівні. При використанні трубопроводів в умовах несприятливого середовища або під тиском.

Наша команда складається зі зварювальників з багаторічним досвідом роботи, які прокладали зварювальний шов на трубах різного діаметру. Досвід наших майстрів дозволяє робити нашу роботу max якісно. При зварюванні труб ми дотримуємося всіх стандартів якості. І виконанням техніки безпеки. Наша команда гарантує зварювальний шов, який не містить пустот. Після виконання робіт ми проводимо контроль якості зварювального шва.

Прайс зварювальних швів ви можете подивитися на цій сторінці в таблиці. Також можна зв’язатися з нашим менеджером. І він відповість на всі ваші запитання. Наша команда виконує зварювальні роботи у власному цеху. Повну вартість і терміни виконання замовлення можна дізнатися у менеджера по телефону. Зварювальні роботи наша команда виконує на сучасному обладнанні вищого класу.

Послуги зі зварювання труб:

  • зварювання труб на висоті;
  • зварювальні роботи зі зварювання нержавіючих, алюмінієвих і сталевих труб;
  • зварювання тонкостінних труб.

Наша команда виконує виготовлення як стандартних металоконструкцій, так і нестандартних виробів з металу. Ми виконували замовлення великих обсягів промислового рівня. З каталогом наших робіт і їхньою якістю можна ознайомитись на нашому сайті. Якщо ви хочете отримати якісні зварювальні шви, то звертайтеся саме до нас.

Переваги роботи з нами:

  • використовуємо сучасні технології зварювання труб;
  • багаторічний досвід роботи зварювальників;
  • вирішення нестандартних завдань;
  • якість виконаної роботи в обумовлені терміни;
  • доступна ціна.

Вибираючи зварювальника, необхідно бути впевненими в його кваліфікації фахівця. У цій сфері діяльності не потрібно прив’язуватися до меншої ціни. Так як зварювальні роботи повинні виконуватися тільки майстрами своєї справи. Звертайте увагу на якість швів, попередні роботи компанії і скільки років вона на ринку. Такі прості правила допоможуть вам правильно вибрати фахівця в цій сфері.

Звертайтеся до нас! Ви отримаєте якісно виконану роботу за доступною ціною.
Аргонная сварка Киев