Зварювальні роботи Київ

Наша команда зварювальників професіоналів займається зварювальними роботами у Києві та області. Отже, на сайті ви зможете знайти різні металеві вироби, виготовлені нашою командою на замовлення. Звичайно, якщо вам потрібні зварювальні роботи звертайтеся тільки до нас. Іншими словами, ми ручаємось за якість наших виробів.

Розцінки зварювальних робіт Київ:Подивитися прайс Сварка Сервис

 • Нержавіюча сталь 400 – 1500 грн/м.п. шва
 • Алюміній та його сплави 500 – 3000 грн/м.п. шва
 • Сталь 300 – 800 грн/м.п. шва

Найголовніше, зварювальні роботи на нашому підприємстві виконуються лише на сучасному обладнанні. Крім того, наша команда складається зі зварювальників професіоналів з багаторічним досвідом роботи. Отже, ми виконуємо широкий спектр послуг зі зварювання. І звичайно, маємо справу із завданнями різної складності. Тому наш досвід дозволяє нам вирішувати нестандартні завдання будь-якої складності.

Телефонуйте, і ми відповімо на всі питання, які вас цікавлять. А також зорієнтуємо за вартістю металевої конструкції. Ми надаємо послуги, як по аргонному зварюванню (зварювання алюмінію та зварювання нержавійки). Так, і виготовлення виробів із металу: ємності, баки, буферні ємності, підвісні каміни, сходи, мангали, ворота, навіси та зварювання труб. Звичайно, займаємося виготовленням як стандартних, так і нестандартних металоконструкцій.

Зварювальні роботи. Види послуг

 • аргонне зварювання (зварювання алюмінію, зварювання нержавіючої сталі, зварювання вуглецевих та легованих сталей);
 • виготовлення баків (виготовлення баків з нержавіючої сталі, виготовлення баків з алюмінію, виготовлення розширювальних баків, виготовлення накопичувальних баків);
 • виготовлення ємностей (ємності для пивоваріння, харчові ємності, ємності для води, ємності для дизпалива, горизонтальні ємності, вертикальні ємності);
 • виготовлення буферних ємностей;
 • виготовлення сходів;
 • виготовлення мангалів;
 • підвісні каміни;
 • виготовлення резервуарів із металу;
 • зварювання труб;
 • виготовлення металоконструкцій (виготовлення нестандартних металоконструкцій) будь-якої складності та обсягу;
 • токарні роботи з металу;
 • фрезерні роботи з металу;
 • навіси та козирки з металу;
 • ворота та огорожі.

Виготовлення металоконструкцій на замовлення

Завдяки багаторічному досвіду наша команда стикалася з різними замовленнями. Серед, яких були складні та нестандартні роботи. Справляючись зі складними завданнями команда Сварка Сервіс набуває безцінного досвіду. Сучасне обладнання та цей досвід дає нам змогу братися за замовлення будь-якої складності та обсягу. На нашому сайті ви можете ознайомиться з нашими виконаними роботами різної продукції.

бак з металуВиготовлення баків з металу, одне з поширених видів продукції останнім часом. Баки можуть мати різну форму, обсяг і складність виготовлення. Крім того, що ми виготовляємо баки з нержавійки та алюмінієві баки. Також ми виготовляємо накопичувальні баки і розширювальні баки. Тому якщо ви хочете ознайомиться з нашими роботами, можна натиснути на картинку. Щоб ознайомиться з баками з металу нашого виробництва. З повним каталогом можна ознайомитися на сайті.

Металеві ємності. Буферні ємності. Резервуари

Компанія Сварка Сервіс (Svarka-Service) виконує різні металовироби на замовлення. За вашими кресленнями і розмірами. А також, якщо це необхідно, ми можемо самі зробити креслення виробу під ваші виміри. Так само і виготовлення ємностей, дуже популярні серед видів замовлень. Ємності для харчової промисловості, виготовлення ємностей для дизпалива, буферні ємності на замовлення. І виготовлення ємностей з металу для варіння пива і для міні пивоварень. Якщо ви вирішили відкрити свій пивзавод. Якщо вам необхідне обладнання, звертайтеся до нас. Наша компанія повністю виготовляє обладнання для пивзаводів.

Звичайно, зварювальні роботи є одними з найвідповідальніших робіт. Адже від якості їх виконання залежить надійність, довговічність і якість готової металевої конструкції. Тому дуже важлива як кваліфікація, так і навички зварювальника. Який виконує цю роботу.

Але знайти фахівця, який зробить роботу якісно, не так легко. Звичайно, якість робіт та відгуки можуть допомогти вибрати компанію. В яку варто звернутися. З каталогом наших робіт ви можете ознайомитись на сайті. Там ви знайдете роботи, які виготовляли наші майстри. Натисніть на фото, щоб ознайомиться з каталогом ємностей для пивоваріння.

Також ми виготовляємо резервуари з металу, різного об’єму, складності та форми. Працюючи з виробами для промисловості отримуєш багато досвіду. Тому ми прагнемо не просто виконати замовлення. А запропонувати замовнику найбільш вигідний і якісний варіант виконання виробу. Виходячи з практики і свого досвіду. Для того, щоб металовиріб служив довгі роки. Для того, щоб отримати рекомендації щодо замовлення, необхідно зв’язатися з нами за контактними даними. І отримати консультацію фахівця за вартістю і виконання замовлення.

Крім виготовлення виробів з металу для промислового виробництва. Наша компанія також виготовляє металеві вироби за вашими кресленнями і розмірами. А саме: сходи, мангали, підвісні каміни (сучасний тренд для будинків і офісів), навіси, козирки, ворота та огорожі.

Підвісні каміни

камінОстаннім часом нам стали часто замовляти підвісні каміни. Що не дивно, оскільки підвісні каміни стали новим трендом. Підвісні каміни можуть бути різного дизайну, форми і розміру. На нашому сайті ви знайдете каталог наших робіт.

Крім того, замовники приватних будинків роблять замовлення одразу й на мангали з металу. Ми виготовляємо мангали різних форм, дизайну та розмірів. Також серед наших робіт ви можете знайти мангал, який ви ніколи не бачили. Цей мангал має унікальний дизайн і технологію приготування. Він розроблений безпосередньо фахівцями нашої компанії. На ньому виходить неймовірно смачний шашлик. Який просто неможливо зіпсувати або спалити. Замовити якісний мангал можна тут.

 

З усіх питань вартості та термінів виготовлення виробів з металу звертайтеся до наших фахівців за контактними даними. Вони дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Наша команда кваліфікованих зварювальників виконує зварювальні роботи всіх видів. Так само будь-якої складності та обсягів робіт. З нашою роботою ви можете ознайомитися в каталогах на сайті і на каналі youtube.

Від чого залежить якість зварювальних робіт?

 • кваліфікація та досвід зварювальника – перш за все. Наші зварювальники мають значний досвід у проведенні зварювальних робіт металоконструкцій. І звісно, виготовлення ємностей і резервуарів, монтажі комунікаційних труб. Точно так само в нестандартних зварювальних роботах;
 • обладнання для проведення зварювальних робіт має не менш важливу роль у зварюванні. Відтак ми використовуємо новітнє обладнання інверторного типу. Насамперед такі апарати, як Rilon (профі tig 200 p АС/DC), Selma 251 УДГУ AC/DC, Wmaster 291. Це сучасне обладнання дає змогу мобільно проводити зварювальні роботи на професійному рівні. Отже, з відмінною якістю зварювальних швів;
 • звісно, використовуваний металопрокат ми закуповуємо на перевірених часом співпраці сертифікованих металобазах (Метал Холдинг, МетТайм). Отже, за якість матеріалу можете бути спокійні;
 • витратні матеріали для зварювальних робіт застосовуються відповідно до норм застосування. Звичайно перевіреної якості. Наприклад, електроди – (Моноліт РЦ, АНО-36, МР-3, АНО-21, Linkoln та інші). Дріт для напівавтоматичного зварювання (Magma Weld). Припій для аргонового зварювання AISI 304, Al 5356.

Звичайно в сучасному світі практично ніхто не може обійтися без зварювальних робіт. Завдяки чому зростає і кількість компаній з надання зварювальних робіт. Насамперед замовник лише має обрати з ким буде співпрацювати. Звичайно тут варто звернути увагу, як на ціну. Так і на якість робіт, а також терміни виготовлення. Виробництво має бути оснащене, як сучасним зварювальним обладнанням. Так і кваліфікованими фахівцями та мати достатній досвід роботи в цій сфері.

Зварювальні роботи Київ

металоконструкціяКомпанія Svarka-Service здійснює свою діяльність по Києву та області. Звичайно наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням. Перш за все ми використовуємо тільки високоякісні матеріали. Тому зварювання алюмінію, зварювання нержавійки і зварювання сталі все це виконується нашими фахівцями на сучасному обладнанні. І майстрами своєї справи.

Виготовлення замовлень великих обсягів і складності, це те, з чим навчилася справлятися компанія Svarka Service (Сварка Сервіс). Обичайки, затвори, шандори і метро, одні з об’ємних замовлень. З каталогом наших металоконструкцій ви зможете ознайомитися при натисканні на картинку.

Кожен вид зварювання має свої нюанси, які необхідно враховувати, щоб зварювальний шов вийшов надійним. У вартість зварювальних робіт входить: закупівля матеріалу, необхідна кількість. А також вартість трудовитрат: складності та обсягу зварювальних робіт.

Варто зазначити, що ми виконуємо зварювальні роботи будь-якої складності та обсягу. Звичайно наші майстри виконають установку готового виробу з металу, у випадку необхідності. Виготовлення металоконструкцій на замовлення, за вашими кресленнями і розмірами будь-якої складності та обсягу. Якщо немає креслень наші майстри зроблять його виходячи з ваших побажань. Ми також здійснюємо ремонт виробів з металу: зварювання цистерн, зварювання резервуарів, баків і ємностей. І звичайно ремонт автобусів і вантажних автомобілів на своєму виробництві.

Чому варто вибрати саме нас?

 • укомплектований штат фахівців із досвідом роботи;
 • широкий спектр послуг зварювальних робіт;
 • виконання робіт в обумовлені строки;
 • гарантія якості;
 • сучасне обладнання;
 • вигідні розцінки на зварювальні роботи;
 • спеціалісти, які люблять свою справу.

Ми готові розглянути ваші пропозиції щодо зварювальних робіт. І звичайно виконати їх за доступні ціни. Найголовніше для нас якість наших робіт та їх надійність, а відповідно задоволений клієнт. Тому якщо ви хочете отримати якісні послуги зі зварювальних робіт звертайтеся саме до нас.

 

замовити