У процесі виготовлення металевих ємностей (ємності для палива) повинні використовуватися тільки якісні матеріали. При цьому залежно від функціонального призначення модуля мають бути дотримані певні технічні вимоги. Таким чином, наприклад, ємність під дизельне паливо буде дещо відрізнятися від резервуара для води за конструктивними особливостями. До речі, наша компанія Svarka-Service, що займається вже багато років виготовленням металевих конструкцій, не з чуток знає про це.

Підземні ємності для палива

Особливим попитом у наших клієнтів користуються саме ємності для ПММ. При цьому переважно всі замовлення надходять від великих, комерційних і промислових організацій. Так, наприклад, широко затребувані ємності підземного місця розташування. Використовуються для зберігання паливно-мастильних матеріалів на переробних об’єктах, а також станціях продажу палива населенню. Такі модулі відповідають суворим технічним критеріям безпеки та ефективності використання. Особливу увагу фахівці нашої компанії під час виготовлення таких ємностей для дизельного палива приділяють таким моментам:

  • створення високоміцного і герметичного контуру. З цією метою підбирається матеріал з достатньою товщиною стінки. Крім цього, проводиться автоматичний контроль якості зварювальних швів. Це, своєю чергою, слугує додатковою гарантією надійності ємнісного контуру;
  • наявність у готової металоконструкції особливих функціональних елементів. Вони забезпечують безпеку використання модулів. До числа таких допоміжних частин належить, наприклад, клапан запобіжний, патрубок наливу/зливу;
  • надання ємності для ПММ максимальної міцності та опірності механічним і вібраційним навантаженням.

Наземна ємність для зберігання ПММ

Якщо ж мова заходить про ємність під дизельне паливо наземного розташування, то тут також враховуються специфічні моменти. Насамперед це використання в якості стінки неіржавкої сталі в два шари. Завдяки такому рішенню вдається знизити негативні наслідки зовнішніх факторів впливу (підвищена вологість, перепади температур). Зазвичай у такого виробу є додаткові, зовнішні елементи, що полегшують майбутнє утеплення контуру з можливістю його експлуатації за низьких температур. Це зберігає експлуатаційний ресурс металевої конструкції.

Під час виготовлення ми можемо врахувати побажання замовника, який має надати своє індивідуальне креслення. Якщо такого в наявності немає, то можна вибрати один з готових шаблонів на нашому сайті. Але в будь-якому разі наша ємність для дизельного палива буде виготовлена за всіма суворими вимогами чинних ГОСТів.

Ємності для пального ціна

Окреме слово хочеться сказати і про вартість наших послуг з виготовлення металевих конструкцій. Вона одна з найнижчих у регіоні присутності. При цьому ми намагаємося підтримувати і високий рівень якості своєї продукції серед конкуруючих аналогів на ринку. Якщо ж постійно співпрацюєте з нами або проводите велику, оптову закупівлю, то ми можемо надати вам і вигідну знижку.

Крім цього прийнятні ціни на наші ємності для ПММ пояснюються тим, що весь виробничий процес зосереджений тільки в наших руках. Ніяких посередників і сірих схем. Це гарантія вигоди для замовника послуги і повної відкритості здійснюваної комерційної угоди.

Вигідна співпраця!

На нашому боці:

  • розвинена матеріально-технічна база;
  • стислі терміни виготовлення виробів;
  • індивідуальний підхід до замовника.

Якщо ви шукайте надійні ємності для палива, то обов’язково звертайтеся за сприянням до нас! Результат вас не розчарує!
Аргонная сварка Киев