Продаж і виробництво шандор під замовлення. Шандори з нержавіючої сталі являють собою щільні затвори для резервуарів з рідинами. А також водойм, каналізаційних та інших гідротехнічних споруд. Якщо вам необхідно придбати подібні конструкції для трубопроводів, гідроелектростанцій, облаштування систем зрошення, підприємств водопідготовки. Слід зробити замовлення на нашому сайті. Таким чином ви можете бути впевнені в якості готової продукції. Так само великою популярністю користується запит – щитові затвори і шибери від виробника.

Продаж і виробництво шандор у Києві

Продаж і виробництво шандор здійснюється Київською компанією “Svarka-Service”. При цьому конструкція може мати як прямокутну. Так і радіусну форму. Так само замовник вибирає односпрямований або двоспрямований варіант. Важливо, що для герметизації бічних, верхніх і нижніх стиків використовують різні ущільнювачі. Перш за все, однією з найважливіших характеристик шандора є максимальний робочий тиск. Іншими словами, цей параметр показує, скільки паскаль витримає конструкція.

Існує кілька різновидів описуваної продукції: тип “А”, тип “В”, тип “С”.

Коротенько розберемо кожен тип окремо. Для повного припинення подачі (доступу) води або іншої рідини використовується шандор А-типу. Крім того, він функціонує як вертикальна затворка. Яку можна закривати або відкривати за необхідності.

Продаж і виробництво шандор типу “В” здійснюється для перенаправлення потоку рідини. Рух стулки такої конструкції здійснюється шляхом обертання вертикального вала. Який проходить по краю щита. Після цього, зазвичай шандори закочуються в бетон або монтуються на стінах.  Насамперед за допомогою хімічних і анкерних кріплень.

Для секцій з підвищеними водними навантаженнями застосовуються шандори з нержавіючої сталі типу “С”. Вони мають додаткову деталь – бічні колеса, що знаходяться в обшивці пристосування.

Шандори з нержавіючої сталі на замовлення

При замовленні шандорних заслінок наші фахівці виготовляють їх за індивідуальними або стандартними розмірами. Виготовлення шандор здійснюється за певним алгоритмом. Зазвичай ці пристрої складаються з корпусу, щита в рамі, гвинта з підп’ятником і маховика. 

Основна частина шандора представлена двома вертикально розташованими швелерами. До яких приварені горизонтальні балки. Також пристосування оснащується напрямними для руху заслінки. А також отвором для кріплення підп’ятника. Щит вставляється в раму через спеціальний отвір. Після цього нагорі конструкції розташовується спеціальна гайка, затиснута з боків обмежувачами.

Щоб шандор не пропускав рідину, передбачено спеціальні гумові ущільнювачі. Вони розташовуються в місцях зіткнення затворки і рами. Підп’ятник шандора, що виконується на замовлення. Зазвичай складається з короба циліндричної форми, в який вставляється гвинт. Він оснащений армованими манжетами для ущільнення і наполегливими підшипниками. Короб за допомогою болтів зміцнюється на пластині, зафіксованій на корпусі пристрою.

Рух щита забезпечується завдяки обертанню маховика і зафіксованої гайки. Коли заслінка піднімається і опускається, відбувається регулювання витрати або потоку рідини. Якщо щит закривається повністю, нижні ущільнювачі забезпечують повну герметичність.

Тому замовляти виготовлення шандор слід у компанії «Сварка-сервис».

Бо тільки тут ви знайдете:

  • по-перше повністю укомплектований штат фахівців;
  • по-друге команду з багаторічним досвідом виготовлення цих замовлень;
  • по-третє виконання замовлень в обумовлені терміни;
  • широкий спектр послуг зі зварювальних робіт;
  • гарантована якість.

Ми виконуємо роботи, використовуючи тільки найсучасніше нове обладнання. Пропонуючи при цьому конкурентоспроможні ціни. Отже саме тому задоволені клієнти приходять до нас знову. Замовте шандори у нас і отримайте кращу якість за приємною ціною! Якщо є питання щодо вартості, то з цінами можна ознайомитися тут.

Насамперед для нас має значення задоволений клієнт і ми дорожимо своєю репутацією!
Аргонная сварка Киев