Послуги зварника наша компанія виконує тільки на своєму виробництві. Зварювальні роботи проводяться на професійному обладнанні інверторного типу (AC/DC). Наші зварювальники виконують зварювальні роботи всіх видів і всіма видами зварювання. Майстри нашої команди мають багаторічний досвід у проведенні зварювальних робіт і роблять це на професійному рівні.

Послуги зварювальника в Києві та області:

 • аргонним зварюванням (алюміній, нержавійка, сталь);
 • ручним електродуговим зварюванням (металоконструкції, ємність, підсилювачі та інше);
 • напівавтоматичним зварюванням (тонкі деталі, паливні баки, зварювання автомобілів, автобусів, вантажних авто, напівпричепів та інше).

Наші майстри виконують зварювальні роботи будь-якої складності. Зварювальні роботи можуть проводитися тільки в нашому цеху. Також ми виконуємо виготовлення виробів різної складності з металу на виробництві. Для хорошого зварювальника важлива не тільки освіта. А також досвід роботи і готовність вирішувати нестандартні ситуації.  Наша команда складається зі зварювальників професіоналів з багаторічним досвідом роботи. Найголовніше вміють нестандартно мислити.

Розцінки на зварювальні роботи залежать від кількох чинників:

 • обсягу робіт – чим більший обсяг, тим нижча ціна;
 • матеріалу, оскільки вартість зварювального шва сталі відрізнятиметься від вартості шва алюмінію;
 • складності проведення робіт – доступність до з’єднання, що зварюється. А також висота проведення робіт, рівень відповідальності;
 • способу зварювання – наприклад, ручне електродугове зварювання в ціні дещо нижче, ніж аргонне зварювання.

Ми виконуємо не тільки прості замовлення зі зварювання, а також беремося за нестандартні замовлення. Специфіка нашої роботи така, що кожен день ми вирішуємо нові завдання. А це найкращий досвід для зварника. Сфера наших послуг різноманітна, ми можемо зварити бак з нержавійки будь-якого обсягу і форми. Ви можете скористатися послугою виготовлення мангалів на замовлення. А також замовити сходи з металу будь-якого типу і стилю. Весь перелік зварювальних робіт можна подивитися на сайті. Вартість послуг зварника визначається складністю та обсягом робіт.

Наразі команда зварювальників Svarka Service працює тільки на виробництві. І не здійснює виїзних робіт по Києву та області.

Послуги зварника – це затребувані послуги в будь-якому місті. Якість зварних з’єднань залежить тільки від досвіду і навичок зварника. Тільки за роботу зварника професіонала можна не переживати.  Наші майстри володіють технікою виконання різних швів.  З якістю швів і робіт ви можете ознайомитися на нашому сайті в каталогах виконаних робіт.

Наша команда – це кваліфіковані фахівці, вони можуть здійснювати зварювальні роботи будь-якої складності та обсягу. 

Ми також виготовляємо на замовлення стандартні та нестандартні металоконструкції: баки з металу, ємнісне обладнання, резервуари, каркас сходів металевий, мангали, підвісні каміни та багато іншого, з повним переліком можна ознайомитися на сайті.

Наші переваги:

 • виконання робіт в обумовлені терміни;
 • досвід і навички зварювальників;
 • якісне та сучасне обладнання;
 • індивідуальний підхід;
 • гарантія якості виконаних робіт;
 • дотримання техніки безпеки;
 • виконання робіт будь-якої складності та обсягу.

Ми виконуємо роботи на сучасному зварювальному обладнанні. І тому робимо це якісно та швидко, що економить час виконання замовлення. Для постійних клієнтів діє система знижок і вигідні умови співпраці.

Якщо вам потрібен якісний зварювальний шов, тоді тобі до нас. Наше завдання – задоволений клієнт, тому за якість послуг ручаємося. Усі питання щодо вартості можна уточнити у нашого менеджера.

Телефонуйте нам і ми будемо раді допомогти і співпрацювати з Вами.
сварочные работы цены