Важко уявити баню без бака для нагріву води. Також у дачних умовах виникає гостра потреба в резервуарах, у яких зберігатиметься рідина для різних потреб. І бак з нержавіючої сталі – це найкращий спосіб вирішення подібних проблем. Різноманітність моделей дає змогу вибрати ідеальний варіант під потреби клієнта. Найкраще рішення – це замовити бак з нержавійки в Svarka Service.

Чому саме тут?

  • Висококваліфікований, досвідчений персонал
  • Виготовлення баків із застосуванням аргонового зварювання та на сучасному обладнанні
  • Виконання робіт у зазначені терміни
  • Доступні ціни

Від чого залежить вибір бака для води?

Для збільшення терміну служби бака з нержавійки і його безпроблемного використання необхідно звернути увагу на вибір сталі. Вибір матеріалу низьких сортів може призвести до утворення течі через деякий час використання.

Дехто вдається до використання саморобних баків з нержавійки. Такий варіант, безумовно, більш економічний, але надійність такого виробу залишає бажати кращого. Фабричний виріб виготовляється із застосуванням сучасних технологій, що дає змогу домогтися акуратних швів і в рази підвищити рівень надійності.

Крім того, тільки кваліфікований персонал зможе визначити потрібний розмір і форму виробу під конкретний випадок. Баки з листів стандартного розміру (0,8-1 мм.) можуть призвести до того, що стінки почнуть “грати”. Компанія Svarka Service займається зварюванням металу від 1 мм до 8 мм залежно від вимог замовника. Така товщина допоможе уникнути розбіжності швів у майбутньому. Особливо це стосується ємностей більшого розміру.

Нерідко покупці стикаються з проблемою появи корозії і течі, лише після року використання. Це буває, якщо виріб було куплено за дуже низькою ціною. Причина криється в матеріалі дуже низької якості, який навіть нержавіючою сталлю складно назвати. Ми працюємо тільки з якісною нержавіючою сталлю, що володіє хорошими антикорозійними властивостями.

Види баків з нержавійки

Основою будь-якого подібного виробу є сталь. Вся різниця полягає в наявності домішок, які впливають на якість основних властивостей металу. Ми займаємося виготовленням накопичувальних баків, і виготовленням розширювальних баків на замовлення. Матеріали для баків прийнято розділяти на три види:

  • Вуглецева. Матеріал вирізняється своєю довговічністю і високими показниками міцності, але низький рівень антикорозійних властивостей вимагає покривати поверхню шаром емалі.
  • Оцинкована. З плюсів варто відзначити довговічність служби, хороші антикорозійні властивості і можливість виготовлення виробів будь-якої форми. Єдиний недолік – це поява іржі після тривалого контакту цинку з водою.
  • Хромована. Цей варіант є найкращим із представлених. Так, доведеться трохи переплатити, але такий матеріал не схильний до іржі, не дає воді цвісти всередині ємності і не потребує фарбування. Обсяг виробу з хрому становить від 50 до 200 літрів.

Підігрів бака з води

Функція підігріву актуальна не у всіх випадках. Якщо ви, наприклад, вирішили організувати літній душ на території дачі, то бак для води з підігрівом є його невід’ємною частиною. Нагрівальний елемент може працювати від електрики, газу або інших джерел живлення.

Як замовити бак з нержавійки?

Замовити бак з нержавійки з сайту Svarka Service максимально просто і комфортно. Для початку вам необхідно позначити мету, під яку ви купуєте бак. Виходячи з цього, наші фахівці створять креслення або ескіз і проведуть узгодження із замовником. Якщо у вас вже є параметри необхідного виробу, то зателефонуйте за номером (099) 281 99 89 або (096) 320 62 92, або напишіть на пошту svarka888@ukr.net. Наш менеджер зв’яжеться з вами й оформить замовлення.

Наша команда має багаторічний досвід у виготовленні баків з нержавійки, а також баків з харчової нержавійки. Дуже популярним запитом для нас останнім часом став “бак з нержавійки для лазні”. Для різних потреб використовуються баки з нержавійки, від цього залежатиме форма, товщина металу, і яку треба використовувати нержавійку (харчову або технічну).

Виготовлення баків з металу – це робота, яку варто довіряти тільки професіоналам, оскільки є безліч нюансів, на які варто звернути увагу для того, щоб бак служив довгі роки. Наприклад, купити бак з нержавійки в інтернет-магазині просто і дешевше, але чи буде він надійним, чи прослужить він довгі роки, як показує практика, що ні. Краще замовити бак з нержавійки, оскільки під час виготовлення бака ви можете вибрати товщину, яка вам необхідна для експлуатації бака, розмір і форму. Ми виготовляємо баки з металу, як стандартні, так і нестандартні баки.

Бак з нержавійки ціна виготовлення

Ми пропонуємо термінове виконання робіт за доступною ціною. Ціна виготовлення бака з нержавійки формується індивідуально, на сайті представлені тільки орієнтовні ціни. Підсумкова вартість залежить від матеріалу, обсягу ємності та складності робіт. Наша компанія береться за виконання навіть найскладніших робіт, і для нас немає різниці, оптовий ви замовник чи одноразовий покупець. Для нас важливий кожен клієнт. Наприклад, ціна бака з нержавійки харчової буде значно вищою, ніж ціна бака з нержавійки технічної. Це обумовлено тим, що є різниця в ціні матеріалу і методі зварювання. За більш детальною інформацією звертайтеся за контактними даними або надсилайте запит на пошту – svarka888@ukr.net.

Якщо у вас є своє креслення, ми порахуємо ваше замовлення з урахуванням того металу, який ви оберете. Якщо ви не маєте креслення, то наші фахівці зроблять його з огляду на всі ваші розміри і побажання. Також ви отримаєте консультацію щодо вибору металу і його товщини, виходячи з умов експлуатації бака.

Замовляй у нас! Наша мета – задоволений клієнт!

Заказать бак из нержавейки