За всієї видимої простоти конструкції – ємності для води вимагають до себе пильної уваги при виготовленні. Безперечно, що хтось вважатиме це судження суто суб’єктивним і не візьме до уваги. Насправді при виборі такого типу виробу потрібно звертатися до перевірених виробників. Особливо важливо це в разі, коли замовник бажає реалізувати власне технічне завдання у фірми. Наприклад, як було у нас із замовленням на ємності для пивоваріння. Ми виготовляли все обладнання для пивзаводу. Від того, як виконано запропонований проєкт, залежатиме й ефективність використання ємності для води в приватних або ж промислових цілях.

Накопичувальні ємності для води

Вимоги до виробів

Щоб детальніше прояснити це питання, давайте спробуємо розібратися. “А які ж саме експлуатаційні вимоги висуваються до цієї категорії виробів?” Коротко, назвемо основні з цих критеріїв, які варто уточнювати у виробника виробу:

 • хороша опірність неминучим процесам корозії та адгезії під час тривалого використання виробу;
 • дотримання санітарних, гігієнічних вимог до рідини, якщо вона використовується виключно для харчових цілей;
 • збереження у внутрішньому резервуарі води з незмінними органолептичними властивостями (колір, запах, колір);
 • неможливість поширення всередині несприятливої мікрофлори, а також колоній цвілевих грибів.

Каталог наших робіт: металеві ємності

Абсолютно всі ємності мають відповідати цим критеріям:

 • вертикальні баки великої місткості;
 • горизонтальні, накопичувальні цистерни для резервного запасу води;
 • пересувні, мобільні резервуари для доставки води на віддалену відстань;
 • технологічні ємності для потреб виробничого процесу.

Тип металу для виготовлення металевої конструкції

Як можна зрозуміти ємність для води з такими експлуатаційними властивостями має бути виготовлена відповідно до певної технології. Що стосується нашої фірми, то ми можемо відповідально заявити – наші вироби відповідають усім заявленим вимогам. При цьому крім сучасного виробничого обладнання в цеху ми використовуємо тільки якісні матеріали. Назвемо основні з них:

 • сталь нержавіючого типу. Мабуть, найуніверсальніший і найбільш підходящий для зазначених ємностей матеріал. Важливо знати, що практично не вступає в активну реакцію з водою навіть при тривалому з нею контакті. Крім цього він не схильний до пошкодження поверхні і дефектів (тріщини, відколи, подряпини). Таким чином знос ємності для води з нержавіючої сталі може наступати набагато пізніше гарантійного терміну виробника. Ще один плюс таких резервуарів – це можливість їх профілактичного очищення за допомогою простих мийних засобів;
 • алюміній. Також використовується для виробництва зазначеної металопродукції. Основними перевагами металу є його висока стійкість до температурного впливу. А також екологічна відповідність санітарним вимогам щодо зберігання в тарі харчових продуктів (включно з водою). Крім цього метал добре піддається механічній обробці, що значно скорочує час виконання індивідуального замовлення від клієнта.

Ємності для води ціна

Особливу увагу рекомендуємо звернути на вартість нашої продукції. Ємності для води, ціни яких на порядок нижчі, ніж у конкурентів, допоможуть заощадити ваш кошторис (замовити харчові ємності з нержавіючої сталі). У сьогоднішніх, економічних реаліях це особливо вигідно. Як для фізичних, так і для юридичних осіб. При цьому нашим постійним клієнтам ми можемо запропонувати і хорошу знижку на будь-який тип ємностей для води.

З нашого боку крім привабливої ціни на вироби, ми гарантуємо:

 1. відповідальний та індивідуальний підхід до кожного замовника;
 2. мінімальні терміни опрацювання і виконання заявки, що надійшла;
 3. використання тільки сертифікованих і високоякісних матеріалів для виробів;
 4. суворе дотримання технології всіх виробничих етапів;
 5. тривала гарантія на всю реалізовану продукцію.

Не довіряйте сумнівній рекламі фірм – одноденок. Завдання яких скоріше збути неякісну металопродукцію. Звертайтеся до нашої професійної допомоги. Якщо вам дійсно необхідні надійні ємності для води!

емкости для воды