Виготовлення навісів на замовлення будь-якої складності та дизайну в Києві та області. Навіси бувають двох видів: терасові та автомобільні. Ми виготовляємо металеві та ковані навіси на замовлення. Автомобільні навіси – це дуже зручні споруди. Які дозволяють вам зберігати ваш автомобіль від атмосферного впливу. За наявності навісу для авто вам не потрібна споруда гаража. Навіси для машини можуть бути прибудовані до глухої стіни вашого будинку. Або стояти як окрема конструкція. Навіси можуть бути різних форм. А саме: арочні, напіварочні, овальні, прямі або фермові.

Металеві навіси також можуть бути різних стилів, які підходять до дизайну вашого будинку або споруди.

Ковані навіси дозволять вам проводити час на свіжому повітрі. А також зустрічати гостей милуючись ландшафтами вашого двору. Наша команда зварювальників професіоналів виготовляють металеві навіси за вашими побажаннями. І з монолітними якостями. Щоб служили вам довгі роки. Також ми виготовляємо навіси з полікарбонату, навіси з профнастилу. І, звісно, виготовляємо козирки: ковані козирки, металеві козирки в м. Київ та області.

Виготовлення навісів з металу

При виготовленні навісів з металу дуже важливо прорахувати металоконструкцію на міцність. Слід при цьому враховувати аномальні явища природи. І давати запас міцності. Насамперед потрібно визначитися з основою металевого навісу. Найміцнішим є бетонний фундамент. Але за відсутності фундаменту або обмеженому бюджеті можна опорні стовпи навісу окремо залити в бетон. Також не менш важливим у виготовленні металевих навісів є металопрокат. Профільна труба не повинна бути пошкоджена корозією.

При нанесенні фарбування на чисту поверхню металу дозволяє металевому навісу служити вам довгі роки. Наступний процес у виготовленні навісів є зварні з’єднання. Ми виготовляємо навіси з металу за допомогою електродугового зварювання. А також напівавтоматичним та аргонним зварюванням. Залежно від товщини і виду зварюваного металу.

Також у виготовленні металевого навісу важливим фактором є фарбування. Для того, щоб навіс служив довгі роки, не можна економити на хороших лакофарбових матеріалах. Оскільки дешеві фарби не дадуть багаторічну гарантію якості нашого виробу. Найчастіше ми використовуємо лакофарбові матеріали (Alpina). При використанні цієї фарби ми надовго можемо бути впевнені в надійності. І у відмінному зовнішньому вигляді нами виготовленого металевого навісу.

Виготовлення навісів з металу, останній етап – це покрівельне покриття. І найбільш часто використовуваними є полікарбонатні покриття. Бо не потребують фарбування і є найпростішим і найдешевшим із покрівельних покриттів. Більш довговічними є профнастил і металочерепиця. Вони більш надійні та стійкі до кліматичних явищ. Але й більш дорогі. Найнадійнішими є мідні покриття.

Навіси з полікарбонату

Останнім часом великої популярності набувають навіси з полікарбонату. У них є низка переваг, завдяки яким вони такі популярні:

  • пластичність і гнучкість;
  • ударостійкість;
  • невелика вага;
  • різноманітність форм;
  • стійкість до перепадів температур і погодних умов.

Однією з головних переваг є те, що навіси з полікарбонату можуть бути будь-якої геометричної форми. Оскільки полікарбонат гнучкий і пластичний. Це можуть бути як чіткі і прямі кути. Так і навіси хвилеподібної форми. Вибір кольору також різноманітний. Такі навіси стануть прикрасою будь-якого двору або ділянки. Автомобільні навіси, навіси, що примикають до будинку, навіс над басейном, навіс для альтанки – все це ми виготовляємо на замовлення за вашими кресленнями або фото.

Металевий профіль відмінної якості, полікарбонатні листи, наявність кованих елементів. Ними можна декорувати навіс, за вашим бажанням. І розсіяне світло створюють затишну атмосферу на вашій ділянці. Де буде приємно і комфортно проводити час.

Преимущества навесов:

  • захист від погодних умов;
  • гарний зовнішній вигляд, який можна підібрати під загальний стиль будинку, ділянки тощо;
  • легкість і простота встановлення;
  • необмежений термін служби;
  • не потребують додаткового догляду.

Наша команда зварювальників-професіоналів надає повний спектр послуг з виготовлення навісів з полікарбонату, профнастилу, металочерепиці. Також ми виготовляємо козирки з полікарбонату, металеві козирки. І ковані козирки за вашими побажаннями з індивідуальним стилем по всій території міста Київ та Київської області. Також ваш двір може прикрасити надійний мангал нашого виробництва. Який можна поставити під навіс, насолоджуючись шашликами в будь-яку погоду.

Якщо у вас є питання, наш менеджер відповість на них. Для вас ми можемо виготовити навіс будь-якого дизайну і розміру за доступною ціною і в обумовлені терміни.

Наша мета – якісне виконання замовлення і задоволений клієнт.

Ціни на металеві навіси від 800 грн./м².

 

Аргонная сварка Киев