Виготовлення сходів з металу одне з найпопулярніших замовлень у нас. Однією з визначних пам’яток приватних будинків, котеджів, готелів і ресторанів є сходи. Ми займаємося виготовленням сходів з металу в Києві та області. Наша компанія виготовляє каркас сходів металевий. А також металеві сходи на другий поверх будь-якого виду. Ціна сходів залежить від матеріалу і складності маршу.

Щоб дізнатися вартість металевого каркаса сходів, ви можете зв’язатися з нашим менеджером телефоном. Або надіслати запит на прорахунок поштою. Замовити сходи у нас дуже просто, достатньо зв’язатися з нами за контактними номерами або поштою.  Ми займаємося виготовленням сходів Київ, а також монтажем сходів. У нас ви можете замовити сходи з металу будь-якого стилю і виду. 

Виготовлення металевих сходів

Насамперед металеві сходи на замовлення є більш економними. А також надійними і довговічними, на відміну від дерев’яних і набірних. Дерев’яні сходи часто розсихаються і з’являються щілини і незрозумілий скрип, який діє на нерви. Або ж збірні, також розхитуються і починають провисати і скрипіти. У цьому випадку сходи металеві не мають таких недоліків.

Виготовлення сходів металевих це робота, що вимагає досвіду. Так само вміння і знання правильних розрахунків. Тому як сходи це така ж відповідальна частина будинку як і дах, стіни або стеля.

Виготовлення металевого каркаса сходів – це найперший і дуже важливий етап у виготовленні сходів. Бо якщо виготовити ненадійний каркас, то і вся інша робота піде нанівець. Найважливіше у виготовленні сходового каркаса – правильний розрахунок міцності і комфортні параметри сходинки. Так само важлива висота сходинки, найбільш зручна висота від 17 см до 20 см, ширина в районі 30 см. А довжина як дозволяє площа приміщення, і що більша ширина сходів, то багатший вигляд вони мають.

Виготовлення сходів на замовлення по м. Київ та Київській області. Наші металеві сходи додадуть вашій оселі індивідуальний дизайн і служитимуть вам довгі роки.

Металеві сходи розподіляють на кілька видів:

  • маршові сходи;
  • сходи на больцах;
  • гвинтові сходи;
  • сходи на косоурі;
  • консольні сходи;
  • хребтові сходи;
  • сходи на тятиві;
  • сходи зі сходами зі стіни. (new)

Маршові сходи – вважаються найпростішими і водночас найнадійнішими. Це однолінійні сходи, що мають майданчик, або ж без майданчика, з прямокутними сходинками.

Гвинтові сходи бувають декількох типів, основою металевих гвинтових сходів є (стовп). Тобто металева кругла труба, сходинки гвинтових сходів мають трикутну форму. Виготовлення гвинтових сходів дещо складніше, ніж маршових. Але в їхніх перевагах є заощадження площі приміщення. А так само залежно від дизайну вашого будинку гвинтові сходи можуть ідеально його доповнити.

Виготовлення металевих сходів ціна – від 16 000 грн.

Перш за все хочеться відзначити, що наша компанія займається виготовленням металоконструкцій будь-якої складності. Так само варто відзначити, що прикрасою для будівлі можуть бути не тільки сходи. Але, і підвісний камін. Так як саме вони зараз знаходяться на піку популярності.

Сходові поручні

Сходові перила – це не тільки опора для руки, а й декор вашого будинку. Вони повинні вписуватися в дизайн вашої оселі та підкреслювати ваш статус.

Ми виготовляємо ковані перила та сходи в класичному стилі, модерн і ретро. А також ви зможете зробити замовлення сходів власного дизайну, що зробить ваші сходи ексклюзивними. Виготовлення сходів і поручнів – це досить трудомістка робота. Тому вона вимагає не мало часу, досвіду й акуратності.

Виготовлення сходів і поручнів проводиться кількома способами:

  • без наявності косметичного ремонту сходи і поручні зварюються ручним, дуговим зварюванням, або напівавтоматичним;
  • за наявності косметичного ремонту перила і сходи зварюються аргонно-дуговим зварюванням.

Таким чином ваш ремонт не буде пошкоджено. Так як аргонне зварювання проводиться без розбризкування іскор, що дозволяє зберегти ваш ремонт. Також надаємо послуги з патинування металевих поручнів.

Обробка сходових перил відіграє також значну роль. Для того, щоб ваші сходи мали ідеальний вигляд, потрібна зачистка швів. А також очищення металевої поверхні від корозії. Сходові перила перед фарбуванням потрібно обробляти антикорозійною рідиною. Або проводити повне очищення перила механічним способом. Перед фарбуванням сходів і перил потрібне обов’язкове нанесення ґрунтовки.

Зварка Сервіс надає: виготовлення сходових огороджень, виготовлення сходів під замовлення. Звичайно виготовлення кованих перил, виготовлення перил, виготовлення металевих сходів, виготовлення кованих сходових огороджень по м. Київ та області.

Ціни кованих перил – 600 – 2 000 грн./м.п.

Консольні сходи

Сходи зі сходами зі стіни дедалі частіше й частіше стають затребуваними замовниками. Це новий стиль у виготовленні металевих сходів. Такий стиль сходів більше належить до стилю модерн. Але залежно від того, який поручень буде встановлюватися на ці сходи, до такого стилю вони і віднесуться. Такі сходи можна покрити деревом або склом. У сходах зі сходами зі стіни заставний лист металу закріплюється надійним способом до стіни. Потім виготовляють сходинки і приварюють до заставного листа металу, надалі під час оздоблення стін заставний лист ховають у стіні. Сходинку обшивають деревом і створюють вигляд наскрізної балки зі стіни без усяких підпірок і боліц.

Ці сходи вимагають точності та надійності зварювання. У нас ви зможете замовити сходи в будинок за адресою м. Київ, пр. Відрадний 52. І ми з радістю допоможемо втілити ваші ідеї в реальність. Ціна виготовлення металевих сходів залежатиме від складності та від обсягу конструкції.

Елітні сходи – це однозначно шедевр, розкіш, індивідуальність і значення статусу. При виготовленні елітних сходів майстер не тільки повинен мати досвід і знання. Але й вкладати частинку своєї душі в роботу. Також руки мають бути золотими. Найчастіше елітні сходи в Києві ми виготовляємо з чавунного лиття. Або з бронзи, або індивідуальне кування. Литі балясини можна купити готовими елементами. Польського виробництва, що набагато дешевше індивідуального замовлення. Так само можна вилити під замовлення чавунні елементи, що додасть індивідуальність і вишуканість. Ми надаємо послуги з виготовлення та встановлення елітних сходів у місті Київ та Київській області.

Замовити сходи на другий поверх або замовити сходи в будинок легко і просто, тисни на кнопку нижче!