Піч буржуйка зараз дуже актуальний запит, у зв’язку з настанням холодів. Наша команда зварювальників надає послуги з виготовлення буржуйок. Піч буржуйка є ефективним засобом для швидкого обігріву в холодну пору року. Ми виготовляємо печі буржуйки на замовлення. Наші металеві вироби надійні та довговічні. Вони створюють безперебійний обігрів вашого приміщення за різних умов. Піч буржуйка відмінно забезпечує як тимчасовий, так і постійний обігрів. 

Висота – 700 мм, довжина – 500 мм, ширина – 400 мм, товщина сталі – 3 мм (див. буржуйки на перших чотирьох фото). Ця буржуйка дуже надійна та довговічна. Вона ідеально підійде для гаража або іншого приміщення площею 60 м².

Піч Буржуйка. Принцип роботи

Цей металовиріб служить вірою і правдою не одне покоління. І на сьогоднішній день не втратив своєї актуальності. Піч буржуйка легко встановлюється в будь-якому приміщенні. Яке вам необхідно обігріти. Це може бути дача, промислові будівлі, офіси і заміські будинки. Завдяки дизайнерським знахідкам вона може мати дуже гарний вигляд. Який дуже добре впишеться в інтер’єр будь-якого приміщення. Ми виготовляємо печі буржуйки різної форми, розміру та комплектації.

У нас ви можете купити буржуйку в готовому вигляді. Також ви можете замовити їх виготовлення за вашими кресленнями та побажаннями. Перевага наших буржуйок у тому, що в них коефіцієнт корисної дії (ККД) більший, ніж у звичайних стандартних буржуйок. Наші печі футеруються вогнетривкою цеглою і це дає змогу ефективно використовувати топки.

Вогнетривка цегла слугує як теплоакумулятор у разі надлишкового горіння. Отже, більша частина температури вилітає в димохід і після закінчення горіння. Звичайна буржуйка швидко остигає. Але в наших буржуйках під час надлишкового горіння цегла вбирає в себе тепло. І служить як теплоакумулятор, а після закінчення горіння наша буржуйка продовжує залишатися гарячою ще 2 – 3 години. Тим самим вона віддає накопичене тепло з вогнетривкої цегли. Ці буржуйки широко використовуються в гаражах, СТО, складських і виробничих цехах. А також теплицях та інших приміщеннях, які потребують економного та ефективного способу опалення. Ще ми виготовляємо під замовлення буферні ємності, печі з нагрівальними баками, печі для лазні, буржуйки для рідкого палива. А також булер’яни тривалого горіння, котли різних форм і всі види палива. 

Переваги печі Буржуйка

 • розмір і вага, компактність;
 • висока продуктивність;
 • простота використання та обслуговування;
 • економічна витрата палива;
 • площа обігріву;
 • універсальність;
 • призначені для транспортування;
 • надійність;
 • простота конструкції та зручність монтажу;
 • необмежений термін експлуатації;
 • тривалість збереження тепла.

Також дуже важливим є те, що не потрібно додатково облаштовувати місце для буржуйки. Особливістю під час роботи з буржуйкою є обов’язкове дотримання правил техніки безпеки.

Піч буржуйка. Особливості

Піч буржуйка може бути використана не тільки для обігріву приміщень будь-якої площі. Але і для підігріву їжі. Як і при будь-яких зварювальних роботах, маючи справу з металом, дуже багато залежить від зварювальника. Досвід і професіоналізм впливає на якість роботи. А також термін експлуатації і навіть зовнішній вигляд. Тому так важливо замовляти у майстрів своєї справи. Наша компанія Svarka Service існує вже багато років. І має хорошу репутацію, досвід. Всі зварювальники кваліфіковані фахівці, які люблять свою справу.

Ви можете купити піч буржуйка в готовому вигляді в інтернет-магазині. Щоб заощадити гроші. Але не варто забувати про якість такого виробу. Замовляючи буржуйку у нас, ви можете бути впевнені в її надійності та довговічності. Так як роблячи виріб на замовлення вибирається товщина металу. А також розміри і форма необхідні конкретно для ваших потреб.

Багато хто хоче виготовити виріб своїми руками, забуваючи про те, що якість швів у цьому випадку має важливе значення. Виготовляючи буржуйку самі ви не можете гарантувати надійність і довговічність конструкції. Тому краще це довірити професіоналам своєї справи. З виконаними роботами і якістю швів можна ознайомитися в каталогах на нашому сайті.

Ви можете замовити у нас буржуйку будь-яких розмірів і форм. А також у нашому цеху вибрати вже готові печі буржуйка. І якщо вони відповідають вашим вимогам.  Для замовлення телефонуйте нам і менеджер відповість на всі ваші запитання. Ми ручаємося за якість наших виробів. Наші майстри виготовлять буржуйку в обумовлені терміни. 

Ми відповідаємо за якість виконаних робіт! Звичайно наша мета – задоволений клієнт.

Аргонная сварка Киев