Виготовлення вертикальних ємностей з металу

У промисловому секторі, як, зрештою, і в побуті величезну увагу приділяють використанню різних типів ємностей, серед них вертикальні ємності. Без них важко собі уявити реалізацію хоча найпростішого технологічного процесу. Виробництво продукції або її зберігання вимагає певного герметичного модуля. Таким чином стає важливо використовувати тільки якісний і надійний виріб, що відповідає всім суворим експлуатаційним критеріям. Природно, що найчастіше для таких цілей береться найбільш затребуваний матеріал – метал.

Але незважаючи на велику кількість пропозицій на профільному ринку зробити правильний вибір тут досить складно. Потрібно звертатися тільки до перевіреного і надійного виконавця. До числа таких належить і наша компанія, Сварка Сервіс, що виготовляє якісні ємності вертикальні. Але виникає і резонне запитання: “А чому власне варто вибрати саме наші металеві вироби?”. Відповідаючи на це запитання хочеться навести кілька об’єктивних аргументів на цю користь. Ось основні з них:

 • використання тільки сортового, добірного металевого прокату. Цього правила ми дотримуємося вже багато років;
 • розвинена матеріально-технічна база. Постійна модернізація робочого обладнання дає змогу з успіхом завершувати найскладніші проєкти для оптових і дрібних замовників;
 • штат співробітників і фахівців з величезним досвідом роботи і високою, робочою кваліфікацією;
 • тривала гарантія на всі виготовлені вироби. Не було й жодного випадку, щоб до нас надходила претензія від замовника на якість експлуатованих металоконструкцій;
 • суворе дотримання нормативного, технічного регламенту на виробничому процесі.

Каталог наших робіт:

Вертикальні ємності для води

Робимо акцент на тому, що наші металеві ємності для води є затребуваною і досить практичною продукцією. Використовувати її можна в найрізноманітнішому напрямку:

 • складова частина виробничих процесів, пов’язаних із виробництвом або зберіганням хімічної, а також харчової продукції;
 • створення резервного обсягу води в замкнутому контурі теплової мережі без суворих вимог до внутрішнього тиску мережі;
 • зберігання питної рідини в домашніх умовах для використання в разі аварійної ситуації;
 • акумуляція води в садівничих товариствах для задоволення технічних потреб.

І це тільки частина сфер застосування наших виробів. До речі, наявність спеціального, антикорозійного покриття дає змогу зберігати рідину в резервуарах практично необмежений час.

До того ж, нашою компанією здійснюється передпродажна підготовка вертикальних ємностей на предмет герметичності та стійкості до механічних навантажень. Це дає змогу повністю виключити реалізацію металевих виробів хоча б і з найдрібнішими дефектами конструкції.

Чому варто звернутися по допомогу саме до нас?

Окремо хотілося б згадати кілька слів і про переваги співпраці саме з нашою компанією. До таких моментів належать:

 1. широкий асортимент продукції;
 2. короткі терміни виготовлення ємностей вертикальних;
 3. реалізація вже готових шаблонних проєктів або робота за представленими кресленнями замовника;
 4. надання хороших знижок своїм постійним клієнтам;
 5. будь-яка форма оплати готівковим і безготівковим способом.

Тож радимо вам не витрачати свого дорогоцінного часу, а одразу звернутися за купівлею ємностей вертикальних у нашій компанії! Висока якість виробів та їх надійність гарантовані!

Аргонная сварка Киев