Виготовлення козирків з металу, виготовлення козирків з полікарбонату і кованих козирків різної складності та розмірів на замовлення в Києві та області.

Металеві козирки найпоширеніші та найнадійніші, але також доволі популярні й скляні козирки з металоконструкцією. Ковані козирки – мають найбільший попит. Бо вони не тільки надійні, а й додадуть вашому будинку неповторного зовнішнього вигляду. Козирки металеві бувають декількох видів і стилів: ретро, модерн, середньовіччя.

Крім того, кований козирок не тільки прикрасить вашу вхідну групу, а й укриває її від впливу дощу і сонця. Козирки покриваються кількома видами покриттів: полікарбонат, покрівля, металеві листи, оцинковані листи, міддю. Але, також ковані козирки можуть бути різної форми: напівкруглими, овальними, прямими, арочними, трикутними. Ковані козирки можна прикрасити патиною під благородні метали (золото, срібло, бронза).

 

Виготовлення козирків з полікарбонату

У нас можна замовити козирок з полікарбонату будь-якого дизайну і складності. Зв’язатися з нами можна за контактними даними і менеджер відповість на всі ваші запитання. А також ви може вибрати козирок на нашому сайті або надати своє креслення. 

Переваги козирків з полікарбонату:

 • підвищена міцність, незважаючи на будь-які погодні умови козирок не деформується;
 • безпека, через легкість конструкції козирок над дверима з полікарбонату відповідає всім вимогам безпеки;
 • вибір різного кольору та дизайну, що є необхідно важливим для зовнішнього вигляду входу;
 • простота в експлуатації, не потребують додаткового обслуговування. Оскільки не піддаються корозії;
 • забезпечує захист вхідних дверей від корозії, за дощових погодних умов;
 • дуже гарний елемент декору перед входом;
 • захищає двері від прямих сонячних променів, а також вигоряння. 

Ми виготовляємо на замовлення козирки з металу, ковані козирки, металеві козирки з елементами ковки. Козирки над входом – це правильне і практичне рішення для будь-якого приватного будинку, офісу або будівлі. Крім цього, вони також є елементами декору.

Виготовлення козирків з металу

Козирки з металу відмінно поєднуються з фасадом будь-якої будівлі. Різноманітність форм і дизайну в сучасному світі дуже велика. Козирок з металу може бути виготовлений у класичному або сучасному стилі. Ескізи та фото вже готових козирків допоможуть вам визначитися. Козирок над входом з металу може дозволити собі кожен, його вартість нижча ніж кованого козирка, що є плюсом. При правильному виготовленні козирка, він буде служити довгі роки. При цьому не піддаючись корозії і радувати вас. 

Найголовніше, щоб козирок з металу поєднувався з фасадом будівлі і був в одному стилі. Різноманітність форм дозволяє це зробити. Для даних козирків можна вибрати різні варіанти покрівельного покриття.

При виготовленні козирків обов’язково потрібна антикорозійна обробка металу для того, щоб козирок служив вам довгі роки. Наші майстри підберуть вам дизайн козирка відповідний до вашого стилю будівлі А також прорахують козирок на міцність. Наша команда виготовляє козирки не один рік. Як результат відмінний досвід у цьому процесі. При виготовленні ми враховуємо всі нюанси. Які можуть погано позначитися на терміні служби виробу. Наші майстри допоможуть вам зробити правильний вибір. А також дадуть відповідь на всі ваші запитання. Всі розрахунки повинні виконуватися тільки професіоналами. А саме такими є наші майстри. Козирки з металу міцні і надійні.

Переваги металевих козирків:

 • легкі в спорудженні;
 • не піддаються пожежі;
 • основа, згодом не деформується;
 • різноманітність форм;
 • вартість;
 • легкість під час виготовлення;
 • захист перед входом у будівлю.

Вартість козирка залежатиме від складності та обсягу робіт під час його виготовлення. Тому ціна прораховується індивідуально. Наша команда Сварка Сервіс працює на сучасному обладнанні та виконує замовлення в обумовлені терміни. Ми постійно розвиваємося завдяки вашим замовленням. А також набуваємо цінного досвіду при нестандартних замовленнях.

Ми також займаємося виготовленням навісів з металу будь-якого дизайну і складності. 

Телефонуйте нам і замовляйте! Наша мета – задоволені клієнти. Наша команда зварювальників з багаторічним стажем впораються з роботами будь-якої складності.

Ціна кованих козирків від 800 грн./м².

Аргонная сварка Киев