Виготовлення металоконструкцій будь-якого типу і складності в м. Київ. Металоконструкції можуть бути абсолютно різного спрямування. А саме: міні ферми, металокаркаси, швидкомонтовані будівлі, металеві сходи, металовироби будь-якого типу, нестандартні металоконструкції та інші. Звісно, наша компанія пропонує виготовлення металоконструкцій та ремонт металоконструкцій з чорного металу, алюмінію, нержавіючої сталі.

Виготовлення металоконструкцій та їх види

 • виробництво металевих каркасів, швидкомонтованих будівель, складів, павільйонів, навісів, ангарів, цехів, гаражів, кіосків, стелажів, мініферм;
 • виготовлення металевих сходів;
 • виробництво гвинтових сходів, металокаркас сходів;
 • виготовлення сходових і балконних огорож, винос балконів;
 • зварювання і монтаж ферм, естакад, колон, опор, пожежних драбин;
 • зварювання нестандартних металоконструкцій;
 • демонтаж металевих конструкцій, металобрухту та інше;
 • виготовлення причалів, плавдач.

Ціни зварювальних швів грн./метр шва:

МатериалТолщина металла, ммЦена грн./м.п. шва
Нержавеющая сталь1,5 – 3400 – 600
4 – 10600 – 900
10 – 16900 – 1500
Алюминий2 – 3500 – 700
4 – 6800 – 1200
8 – 201500 – 3000
Сталь2 – 3300
4 – 6500
8 – 12800

Вартість зварювання металоконструкції від 8 000 грн. за тонну.

Ціна на зварювальні роботи залежить від:

 • складності зварювальних робіт;
 • способу зварювання (аргон, напівавтомат, газозварювання, дугове зварювання);
 • обсяг зварювальних робіт;
 • матеріалу (алюміній, сталь, нержавіюча сталь).

Зварювання металоконструкцій проводиться на сучасному, професійному обладнанні. Звичайно з якісними витратними матеріалами. Так само наші майстри зварювальники мають багаторічний досвід у виготовленні металоконструкцій. Виготовляються металоконструкції в основному за допомогою аргонового зварювання і зварювання напівавтомат.

Зварювання – це незамінна річ у виготовленні металевих конструкцій. Нині зварювання використовують у багатьох галузях будівництва, в домашніх умовах, у промисловості.

Металеві конструкції добре себе зарекомендувала у всіх галузях промисловості та будівництві. Зварні металоконструкції є надійними і незамінними в наш час. А також вони прості у виготовленні та доступні за ціною.

no images were found

Сучасний світ неможливо уявити без зварювальних робіт. Починаючи з ремонту автомобільних запчастин і закінчуючи хмарочосами.

Наша команда майстрів зварювальників має не малий досвід у зварюванні металоконструкцій. Команда фахівців має багаторічний досвід роботи по аргонному зварюванню, зварюванню алюмінію і зварюванню нержавійки. Ми надаємо ремонт і виготовлення металоконструкцій на замовлення будь-якої складності. А також нестандартні металоконструкції в м. Києві та Київській області.

Виробництво металоконструкцій на замовлення

Наша команда зварювальників-професіоналів вважає, що якісне виготовлення металоконструкцій можливе тільки за умови грамотного проєктування і кваліфікації працівників. Такими є наші зварювальники. Ми також займаємося виготовленням сходів з металу будь-якої складності. 

Виготовлення металоконструкцій будь-якої складності легко виконає наша команда. Горизонтальні або вертикальні металеві ємності і резервуари будь-якого типу і призначення. А також буферні ємності, нестандартні металоконструкції тощо.

Перевагами металоконструкцій є швидке зведення, легкий монтаж і доступна ціна. Правильне виготовлення металоконструкцій залежить від використаних сплавів металів. А це своєю чергою обумовлено сферою застосування готового виготовлення. Ми займаємося виконанням замовлень, як за вашими кресленнями, так і без них. У нас ви знайдете широкий спектр послуг з виготовлення металоконструкцій. 

Наше сучасне обладнання дає змогу виконувати на замовлення металоконструкції з урахуванням індивідуальних вимог і побажань клієнта.

Пропонуємо Вам замовляти металоконструкції, монтажні роботи зі зведення металоконструкцій у компанії Сварка Сервіс. Ми працюємо в Києві та по території Київської області. Для того, щоб зв’язатися з нами, перейдіть на сторінку контакти і ми із задоволенням виконаємо ваше замовлення.

Ми виробляємо виготовлення металоконструкцій з гарантією якості та надійності. Для нас має значення задоволений клієнт. Тому якщо ви хочете отримати висококваліфіковані послуги з виготовлення металоконструкцій – звертайтеся до нас! Цінуємо кожного клієнта!

 

Расценки на сварочные работы