Наша компанія займається виробництвом ландшафтних виробів з металу. У сучасному світі стало модним використовувати скульптури з металу для декорування ландшафтів: скульптури з металу, статуетки з металу. У ландшафтних виробів з металу є свої переваги: оригінальний зовнішній вигляд, довгий термін служби, не вимагають особливого догляду і всі вони унікальні.

Металеві вироби для заміських будинків

Великий інтерес саме до ландшафтного дизайну мають власники приватних будинків. Кожному з них хочеться виділитися і прикрасити свій двір особливим чином. Для вирішення цього завдання вам необхідно тільки зв’язатися з нами і розповісти про свої пропозиції. Замовити альтанку з металу, це не тільки прикраса двору, а також затишне місце для відпочинку в будь-яку погоду. Завдяки скульптурам з металу створюється особлива обстановка у дворі. У нас можна замовити оригінальні світильники з металу, вони надійні та довговічні. Будь-яка тварина, декор і те, що вашій душі завгодно. Ці вироби – це вигідне вкладення, тому що вони надійні та довговічні. Не вимагають особливого догляду, тому багато років зберігатимуть чудовий зовнішній вигляд і тішитимуть не тільки господарів, а й гостей.

Скульптури з металу. Характеристики

У нашому каталозі представлені фігури тварин з металу. Всі вони зроблені вручну, кожна робота – ексклюзив, тільки в одному екземплярі. Якщо ви хочете замовити такий виріб з металу, звертайтеся до нас і наші майстри проконсультують вас з приводу замовлення. Для нас немає нічого неможливого. Ми продаємо не тільки готові металеві фігурки або скульптури з металу, а також виконуємо замовлення за вашими кресленнями.

Основною відмінністю цих скульптур з металу є їхня унікальність. Всі вони виконані в єдиному екземплярі. Ручна робота нашого майстра, який так висловлює свою творчість. Оскільки це не просто працювати з металом для створення таких шедеврів, то і вартість готової скульптури з металу виходить висока. Так, таку розкіш може не кожен собі дозволити, але декор такого плану цього вартий.

Останнім часом великої популярності набуває прикрашати ландшафт, саме, виробами з металу. Крім того, цей матеріал має багато плюсів:

  • міцність;
  • довговічність;
  • можна втілювати в життя неймовірні задумки.

Якщо правильно обробити виріб після його завершення мінус не буде. Адже за умови правильної обробки скульптур з металу їм не страшні ніякі погодні умови.

Скульптури з металу. Як замовити?

Якщо ви визначилися, що хочете прикрасити свій будинок або ділянку цікавими та унікальними виробами з металу, тоді вам потрібно звернутися до нас і надати креслення або фото, того що хочете замовити. Якщо таких у вас немає, ви можете поспілкуватися з нашим майстром і розповісти свої ідеї. Він пояснить вам існуючі варіанти і допоможе зупинитися на більш вигідному для вас. Зробити креслення і втілити його в життя.

Тут варто звернути увагу на вибір матеріалу і яким чином деталі конструкції будуть скріплюватися.  Елементи можуть бути скріплені не тільки за допомогою зварювання, а також клепкою або хомутами. Усі нюанси обговорюються перед початком роботи. Визначившись із кінцевим видом продукції майстер рахує вартість виробу з металу. Якщо вас усе влаштовує, приступає до роботи.

Ми можемо виготовити будь-який виріб з металу для вас за вашими дизайнерськими ідеями. Велику увагу ландшафтним виробам з металу приділяють власники заміських будинків. Адже кожен бажає виділитися, прикрасити й облаштувати свій двір оригінальними виробами. Всі роботи представлені у нас виконані вручну. Кожна частинка дракона або скорпіона виточена вручну: універсальна і не повторна. За допомогою таких металевих фігур ваше подвір’я придбає оригінальну обстановку, яка буде дивувати ваших гостей. Зв’язатися з нами і купити садові фігури з металу або замовити своє ви можете за контактними номерами або електронною поштою. Ми зробимо ваш двір оригінальним і затишним.

Вироби з металу

На нашому сайті вас також можуть зацікавити і зварювальні роботи по металу. Наша компанія займається виготовленням металоконструкцій дуже давно, має досвід роботи і кваліфікованих фахівців у цій галузі, які люблять свою справу. Для роботи з металом обирайте тільки фахівців у своїй справі. Адже кінцевий результат, надійність і довговічність конструкції залежить від зварювальника і команди загалом. Не варто вестися на низьку ціну, тому що не завжди люди відповідально і якісно підходять до роботи, або не мають достатньо досвіду в цій сфері. Перед нами ставили різні завдання з різними видами складності і ми знаходили рішення їм. З каталогом наших виконаних робіт і їхньою якістю ви можете ознайомитися на нашому сайті в каталогах.

Чому варто обрати саме нас?

  • укомплектований штат фахівців з досвідом роботи;
  • широкий спектр послуг зварювальних робіт;
  • виконання робіт в обумовлені терміни;
  • гарантія якості;
  • сучасне обладнання;
  • вигідні розцінки на зварювальні роботи;
  • фахівці, які люблять свою справу.

Робіть замовлення у нас і ви залишитеся задоволені. Наша мета – задоволений клієнт. Ми дбаємо про свою репутацію, тому всі замовлення робимо на совість. Відмінна якість за доступною ціною!

Аргонная сварка Киев