Компанія Svarka-Service надає токарні роботи по металу в Києві та області. А також фрезерні роботи по металу. Ми виконуємо токарно-фрезерні роботи по металу на замовлення вже понад 10 років. Саме тому вам варто звернутися в нашу компанію. Наша компанія виконує токарно-зварювальні роботи, токарні роботи по нержавійці. І токарну обробку алюмінію. Ви хочете отримати якісно виконані токарні послуги? Тоді, пропонуємо вам звертатися до нас.

Види токарних робіт з металу

За допомогою токарних робіт проводиться внутрішня і зовнішня обробка поверхні виробу. Завдяки цьому початкова заготовка набуває потрібної нам форми. І стає придатною, щоб використовувати її як металеву деталь. Обробка відбувається за допомогою точіння деталі. Її обертають навколо однієї осі. Наша команда має сучасне обладнання. І ми на високому рівні впораємося з токарними роботами по металу на замовлення в м. Київ та області.

Заготівля обертається вздовж власної осі або при прямолінійному русі різця. Так відбувається процес обробки. Різець із загостреною клиноподібною формою глибоко проникає в матеріал. Режим різання змінюється в міру того, як ми регулюємо глибину проникнення. А також швидкість обертання і силу подачі. Зважаючи на це, токарні роботи виконає тільки фахівець з високою кваліфікацією і досвідом. Такими є наші фахівці. Вони можуть виконати різні металеві деталі будь-якої складності з високою ефективністю.

Коли обробляється метал, на його поверхні утворюється стружка, яку слід видалити. Через це зразок набуває потрібної форми (шляхом зрізання тонкого шару матеріалу). Однак, поверхня різання є перехідною поверхнею. Вона утворилася ріжучим інструментом під час виконання токарних робіт.

Токарні роботи з металу на замовлення

Від характеру болванки і використовуваних інструментів залежить різновид токарних робіт. Наприклад, на професійному обладнанні можна: накочувати рифлення, нарізати зовнішнє і внутрішнє різьблення. А також обробляти фасонні поверхні, свердлити отвори. І виточувати канавки, обробляти внутрішню і зовнішню поверхню різної форми. Наша команда складається тільки з найкращих фахівців. Які володіють усіма тонкощами токарних робіт. Виконуючи токарні роботи на замовлення ми прислухаємося до побажань замовників і виконуємо роботу в призначені терміни.

Токарні роботи по металу Київ. Особливості їх виконання

За допомогою спеціального обладнання ми проводимо токарні роботи в нашому цеху. Наші токарні верстати пристосовані для виконання будь-яких токарних робіт. Звичайно, наші верстати оснащені різцями різної форми. Завдяки цьому ми зможемо підібрати відповідний інструмент для кожного окремого замовлення.

Є багато різних пристосувань для різання металу. Але токарні роботи здебільшого виконують із застосуванням токарно-револьверних, токарно-гвинторізних, токарно-карусельних і трубонарізних пристроїв. Взагалі існує 10 видів токарних верстатів. Вони відрізняються між собою за компонуванням, ступенем автоматизації та призначенням. Також наш цех оснащений фрезерними верстатами. Для виконання токарних робіт на замовлення фрезерна обробка просто необхідна. Оскільки вона покращує експлуатаційні характеристики продукції.

Токарні роботи з металу ціни

Вартість токарних робіт у Києві та області залежатиме від складності та обсягу вашого замовлення. Щоб дізнатися розцінки на токарні роботи по металу звертайтеся до нас за контактними даними. Також вартість токарних робіт ми можемо прорахувати. Якщо ви надішлете лист на пошту – svarka888@ukr.net. Наші майстри дадуть відповідь на будь-які ваші запитання.

Наша навчена команда з досвідом роботи і сучасне обладнання дозволяє виконати будь-які токарні роботи на замовлення на професійному рівні. У короткі терміни з гарантією якості та надійності за доступні ціни. Понад усе для нас, задоволені клієнти!!!

Аргонная сварка Киев