Виготовлення металевих ємностей досить складний і багато в чому відповідальний процес. Звісно, якщо взяти до уваги характер використання таких виробів, то стає зрозуміло, як уважно потрібно ставитися до вибору такого роду продукції. Для прикладу, можна взяти горизонтальні ємності. Які використовуються для промислових і приватних цілей. До них пред’являються досить серйозні вимоги. Як з боку відбору матеріалу для виготовлення, так і при дотриманні технологічного регламенту. І ось всім цим критеріям повною мірою дотримується наша компанія. Яка займається виробництвом різного виду металоконструкцій.

Горизонтальні ємності з металу

І для початку хотілося б сказати кілька слів про широкий вибір пропонованого нами асортименту горизонтальних ємностей для профільного ринку. Умовно їх можна розділити відразу на кілька груп. А саме, з огляду на місце їх розміщення і певні конструктивні особливості:

 • модулі для підземного і наземного розташування;
 • резервуари з однією або кількома функціональними камерами;
 • замкнуті, металеві контури з однією або двома стінками;
 • горизонтальні ємності типу ЕП і ЕПП з можливістю використання спеціального обладнання підігріву.

Каталог наших робіт:

Звертаємо увагу потенційних замовників, що вироби ми виготовляємо не тільки за готовими шаблонами. З якими можна детально ознайомитися на нашому сайті. Але так само ми йдемо і назустріч клієнту, приймаючи до виконання індивідуальні креслення. Це дає змогу повною мірою задовольнити їхні побажання до конструкції, що виготовляється. Звичайно, з огляду на особливості виробничого процесу. Також завдяки багаторічному досвіду роботи ми запропонуємо вам найкращий і надійний варіант.

Сфери використання

Що стосується прямого призначення наших горизонтальних ємностей, то варто вказати на такі точки їх практичного застосування. Ось основні з цього списку:

 1. тривале зберігання неагресивного й агресивного середовища в будь-яких обсягах;
 2. транспортування технічних і харчових рідин;
 3. резервуар для розподілу і видачі рідкого робочого середовища в умовах промислового цеху;
 4. акумуляція питної води для приватного споживання.

Ємності горизонтальні з металу на замовлення

У будь-який момент ми готові прийняти заявку на виготовлення горизонтальних ємностей. При цьому додатково формований резервуар може бути оснащений важливими, функціональними елементами. До їх числа можна віднести:

 • ложементи та патрубки;
 • зовнішні, технічні майданчики для обслуговуючого персоналу;
 • гаки, вушка для зручності переміщення металевих конструкцій.

Звертаємо увагу, що під час зварювальних робіт ми використовуємо виключно сталь із товщиною стінки не менше 4 мм. Це гарантує надійність і високу якість готових виробів.

Переваги співпраці з нашою компанією

Ми наполегливо рекомендуємо співпрацювати саме з нашою компанією. І на користь цієї пропозиції готові навести відразу кілька переконливих аргументів:

 1. максимально короткі терміни виготовлення потрібного металевого модуля;
 2. використання тільки високоякісних витратних матеріалів;
 3. гарантія відмінної герметичності та міцності ємностей;
 4. суворе дотримання всіх технічних нормативів;
 5. зручна форма оплати будь-яким доступним способом.

Радимо вам не втрачати ні хвилини часу. А одразу телефонувати нам і замовляти горизонтальні ємності найвищої якості. Вас обов’язково порадує не тільки величезний вибір нашої готової продукції. Але і прийнятні ціни за неї. Телефонуйте нам або залишайте свої заявки на електронну, поштову скриньку компанії. Наші контакти тут!

З нами надійно! Переконайтеся в цьому самі!

Расценки на сварочные работы