Виготовлення альтанок

Виготовлення альтанок на замовлення в м. Київ за доступні ціни. Ми виготовляємо: альтанки з металу, ковані альтанки, альтанки з полікарбонату, альтанки з мангалом. Будь-яка альтанка, замовлена у нас, матиме шикарний і оригінальний вигляд.

Неможливо уявити будинок без затишної альтанки. Альтанка – це дуже зручне місце для проведення вільного часу в колі сім’ї або компанії друзів. Незалежно від погоди і пори року на вулиці ви можете зустрітися з друзями, приготувати шашлики на мангалі, в цьому випадку кована альтанка буде невід’ємною частиною вашого відпочинку. Ми займаємося виготовленням альтанок різних стилів і форм з металу. Замовнику необхідно визначиться з кресленням, розмірами і видом металу. Наш менеджер порахує вартість і зорієнтує вас. Також може проконсультувати і відповісти на ваші запитання з приводу замовлення. Після виготовлення альтанки наша команда доставляє її і встановлює. 

Види альтанок

Металеві альтанки бувають різних форм і стилів: круглі, шестигранні, восьмигранні та квадратні. Вони бувають класичних стилів, середньовіччя, модерн.

Альтанки можуть бути:

 • ковані альтанки;
 • каркас зроблений з металопрофілю;
 • в основі каркасу алюмінієвий профіль;

Наші ковані альтанки – це вироби, які служитимуть вам багато років, зберігаючи свій первісний вигляд і навіть передаватимуть у спадок як архітектурна пам’ять. Ми також виготовляємо альтанки з чавуну. Ливарний художній чавун у всі часи вважався недосяжною розкішшю. Тільки королі могли собі дозволити чавунні вироби, а в даний час художнє чавунне лиття цілком доступна розкіш. Новітні технології металургії дають змогу виливати елементи найкращої якості і за доступні ціни. 

Під час виготовлення альтанок чимало важливо розрахувати міцність металевої конструкції, а також надійність покриття. Найкраще використовувати для покриття даху металеві листи або оцинковані листи. Також чимало важливо при виготовленні альтанки покривати антикорозійною обробкою і використовувати емалі для зовнішньої обробки.

Під час зведення альтанки не варто забувати про фундамент, на якому вона стоятиме. Що важча альтанка, то надійнішим має бути фундамент. Альтанки можуть бути розбірними і нерозбірними.

Альтанка може бути повністю кованою або металевою з елементами декору кування. Усе залежить від ваших побажань і дизайну, в якому альтанка має бути виготовлена. Ми робимо альтанки будь-якого виду і розміру. Також варто зазначити, що альтанки бувають відкритого і закритого типу.

Переваги виготовлення металевих альтанок:

 • вартість;
 • надійність конструкції;
 • швидкість виготовлення й монтажу;
 • довговічність конструкції;
 • унікальний дизайн;
 • розмаїття вибору.

Останнім часом великої популярності набувають альтанки незвичайних форм: овальні, восьмигранні, альтанки в стилі модерн і східному стилі. Виготовлення альтанок із плікарбонату на замовлення також набуває останнім часом популярності. За допомогою полікарбонату можна виготовити напівзакриту альтанку, в якій можна буде проводити час не тільки в спекотні дні, а й у прохолодну погоду. Дах альтанки може бути з металу, полікарбонату або металоцерепиці. Якщо альтанку виготовлено правильно, ніякого особливого догляду вона не потребує.

Під час виготовлення альтанки слід виконувати всі необхідні дії, для того щоб альтанка служила довгі роки. Необхідно обробити метал антикорозійними засобами, дотримуватися якості зварювальних швів і кріплень. Після того, як всі робили альтанки готові, її фарбують за допомогою порошкового фарбування.

Вибір за вами, яка саме вам потрібна альтанка. Тільки довіряти в цій справі слід тільки професіоналам своєї справи.

Чому саме ми?

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • чудова якість зварювальних швів;
 • виготовлення в обумовлені строки;
 • кращі матеріали;
 • сучасне зварювальне обладнання;
 • 100% гарантія якості;
 • багаторічний досвід роботи.

Що може бути краще відпочинку, обіду на свіжому повітрі в красивій і оригінальній альтанці біля вашого будинку? Альтанка виготовлена за вашими кресленнями унікальна і не повторна. Наша команда ручається за якість наших виробів. Ми також можемо проконсультувати вас телефоном і відповісти на всі ваші запитання, допомогти визначитися з вибором.

З якістю виконаних робіт можна ознайомитися на сайті. Наші майстри виготовляють: альтанки з металу, альтанки з полікарбонату, альтанки ковані, альтанки з мангалом на замовлення в м. Київ та області.

Для нас має значення задоволений клієнт. Звертайтеся саме до нас!

Ціна кованої альтанки від 6 000 грн.
Аргонная сварка Киев