Наша команда зварювальників виконує на професійному рівні виготовлення ємностей, зварювання цистерн, виготовлення резервуарів, виготовлення і ремонт паливних баків. А також ремонт ємностей будь-якої складності за доступні ціни в Києві та Київській області. Ми займаємося виробництвом ємностей: ємності з нержавійки, металеві ємності, ємність для води, ємності для продуктів, ємності для меду, паливна ємність, харчова ємність, ємності для олії, ємності з кришкою, ємності для бродіння, накопичувальні ємності, буферні ємності для твердопаливного котла, ємності прямокутні та інші.

У нас ви можете купити ємність з нержавійки будь-якої форми та об’єму, так само як і купити ємність для води (будь-якої форми та об’єму). Ціна ємності залежатиме від об’єму ємності та обраного вами матеріалу. Металеві ємності ми виготовляємо за вашими кресленнями і розмірами. Ємності розподіляються на промислові, паливні, побутові та харчові. Ми виготовляємо ємності будь-яких обсягів і форм.

Наша команда зварювальників і слюсарів виконує виготовлення, монтаж і ремонт ємностей, резервуарів, цистерн і баків з:

 • нержавіючої сталі;
 • алюмінію та його сплавів;
 • сталі.

Ми виконуємо зварювальні роботи на професійному обладнанні. З високою якістю і відповідальністю за свою роботу, за доступними цінами. Дізнатися вартість ємностей можна за телефоном. Наш менеджер прорахує ваше замовлення або по e-mail, надіславши запит на прорахунок.

Ціни зварювальних швів грн./метр шва:

МатеріалТовщина металу, ммЦіна грн./м шва
Нержавіюча сталь   1 – 2200
 2 – 4300
4 – 8  400
Алюміній 1,5 – 3300
3 – 5 450
 5 – 10 700
Сталь  1,5 – 3200
3 – 6 300
6 – 10 400

Виготовлення ємностей і їх види

Говорячи про зварювання ємностей, ми можемо сказати, що воно зачіпає всі галузі сучасного виробництва. Оскільки якщо люди використовують рідини, гази і сипучі матеріали, виготовлення ємностей займатиме перші місця.

Залежно від призначення ємності (видобуток і транспортування рідини, розфасовка на зберігання), вона буде виготовлятися з різного матеріалу. Матиме різний об’єм і конфігурацію. Також ще потрібно враховувати властивості рідини. Яка буде в ній знаходиться, від цього залежить термін експлуатації ємності. Тому дуже важливо вибрати правильну форму і товщину матеріалу ємності. Це може бути: вертикальні ємності, горизонтальні ємності, харчові ємності, ємності для води, ємності для дизпалива, підземні ємності.

Металеві ємності використовуються для зберігання води, нафтопродуктів, хімічних речовин та інших рідин. Важливою перевагою сталевих ємностей порівняно з пластиковими є те, що в них можна тримати будь-яку рідину або розчин. Це розширює їхнє коло застосування, особливо в умовах різних температур, низьких або високих.

Ємності з нержавіючої сталі в наш час є незамінними. Вони в основному використовуються в харчовій промисловості. Ємності нержавіючі не дають псуватися продуктам, які в них знаходяться. Оскільки виготовлення ємностей з нержавіючої сталі вимагає правильної обробки. Ці ємності мають великий термін експлуатації. Харчові ємності для продуктів, які ми робимо під замовлення, забезпечують ідеальні умови зберігання. Оскільки вони ізольовані й герметичні, а це захищає продукт від температурного впливу. А також поганого впливу атмосферного повітря.

Виготовлення металевих ємностей

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в правильності підбору всіх параметрів для виготовлення потрібної вам ємності. Наша команда фахівців розбере всі особливості виконання вашого замовлення. А також порахує його вартість у мінімальні терміни.

Виготовлення металевих ємностей і резервуарів на замовлення полягає насамперед у правильному підборі металу. Це залежить від призначення ємності або резервуара. Виготовлення ємностей з нержавійки забезпечить потрібні умови зберігання та експлуатації рідин. І береже вміст у резервуарі від забруднень, також забезпечить надійне і довговічне використання.

Нержавіючі ємності – часто використовуються в харчовій промисловості, Найбільш часто затребувана нержавіюча сталь марки AISI 304 L. Вона застосовується для молочної, алкогольної, кондитерської та фармацевтичної продукції.

Металеві ємності (виготовлення вертикальних ємностей і виготовлення горизонтальних ємностей) з технічної неіржавкої сталі використовують у багатьох галузях. Наприклад, у хімічній промисловості або фармацевтичній, або ж для фільтрації води. Також технічна нержавіюча сталь застосовується у виготовленні цистерн і резервуарів для транспортування і зберігання нафтопродуктів.

Виготовлення ємностей з алюмінію найчастіше користується попитом у харчовій промисловості для молочної та кондитерської продукції. А також дуже часто ми отримуємо замовлення на виготовлення ємностей для пивоваріння. Але й не рідко зустрічається в інших галузях промисловості та побуті. Ємність алюмінієва може бути будь-якої форми (прямокутник, коло, трикутник, трапеція, багатогранник) і об’єму, це залежить від області її застосування.

Металеві ємності та резервуари використовуються частіше, ніж нержавіючі ємності та алюмінієві ємності. Оскільки виготовлення сталевих резервуарів і ємностей набагато дешевше, ніж нержавіючі або алюмінієві.

Ємність алюмінієва виготовлена у нас під замовлення може бути оснащена, на вимогу замовника, спеціальними пристроями:

 • перемішувальні механізми;
 • лази та люки;
 • вимірювальні елементи;
 • мийні елементи;
 • вентиляційна арматура;
 • сорочки обігріву/охолодження;
 • ізоляція ємності.

Як правильно нержавіючу ємність купити?

Якщо ви хочете, щоб ваша ємність з нержавійки служила вам довгі роки. Слід враховувати такі моменти під час її вибору:

 • функціональне призначення (наприклад, ємність нержавіюча харчова відрізнятиметься від ємності для нафтопродуктів);
 • конструктивне виконання (товщина металу, форма ємності, об’єм, обшивка тощо);
 • властивості продуктів, які будуть у ній зберігатися, транспортуватися або перероблятися;
 • необхідність функціональних елементів (люки, кришки, клапани, патрубки тощо).

Дуже важливим фактором під час вибору є те, за яких умов ємність із нержавійки працюватиме.

Виготовлення та ремонт резервуарів у м. Київ – це наша робота. Ми виготовляємо металеві резервуари для води, пожежні резервуари, а також сталеві резервуари для нафтопродуктів.

Виробництво нержавіючих ємностей – це досить трудомістка і відповідальна робота. Яка вимагає не малого досвіду, зусиль зварювальників і слюсарів. Під час виготовлення ємності дуже важливе правильне стикування металу. У цьому випадку мені знадобився досвід, набутий у суднобудуванні, у виготовленні металевих ємностей великої товщини 6 – 15 мм. Потрібне вміння стикування листів, найкращий спосіб стикування – клинами. Також не менш важлива підготовка кромок під зварювання. Так як при товщині понад 6 мм необхідно проводити зняття крайок і наявність зазору в місцях стикування листів.

Аргонная сварка Киев