Щитові затвори і шибери від виробника під замовлення. Звичайно, контроль рівня рідини необхідний у різних сферах. А саме; водопостачання, каналізація, нафтогазовидобувна галузь і хімічна промисловість не здатні повною мірою функціонувати без грамотного підходу до їх оснащення. Отже, щитові затвори і шибери від виробника використовуються для перекриття потоків у системі з метою їх контролю. Іншими словами вироби призначені для часткового зниження або повного відключення потоку.

Пристрій являє собою конструкцію з металевого щита і запірного механізму. Під час експлуатації він спрацьовує як дамба. Яка повністю або частково перекриває потік. Надходження рідини обмежується або припиняється завдяки герметичності щита. Той зі свого боку регулюється шляхом обертальних рухів запору, обладнаного гвинтом.

Дія конструкції полягає в її герметичності. І в перпендикулярному розташуванні пластини щодо потоку.

Звичайно, лінії трубопроводів не можуть повною мірою функціонувати без оснащення шиберами або щитовими затворами.

Виробництво щитових затворів і шиберів під замовлення

Виробництво виробів орієнтоване на різні сфери діяльності. Насамперед основною метою при цьому залишається постачання високоякісного та надійного обладнання. Саме цим принципом керується відповідальний виробник. Іншими словами, наш завод Svarka-Service пропонує шиберні затвори з нержавійки. А також щитові затвори з нержавіючої сталі, орієнтуючись на запити споживача. І звичайно, продаж і виробництво шандор. Найголовніше ціни на конструкції при цьому залишаються на доступному рівні. Головне, що обсяги виробництва і налагоджене постачання сировини дають змогу працювати в інтересах замовника.

  Виділяють кілька видів пристроїв, відмінних за специфікою роботи. Це:

 • глибинні конструкції,
 • поверхневі затвори.

У першому випадку йдеться про роботу на дні каналу. Тут головним принципом залишається надійність і стійкість щитових затворів і шиберів до впливу агресивних середовищ. Наш завод повною мірою справляється з поставленим завданням. Перш за все перевага віддається тільки перевіреним матеріалам. Найголовніше, що якість збірки теж гарантована професіоналами.

Поверхневі елементи розташовані у верхній частині шлюзу. І незважаючи на те, що ремонтні роботи в таких умовах більш доступні. Однак завод орієнтується на довговічність таких пристроїв.

З огляду на універсальність конструкцій. А також їх застосування в найрізноманітніших галузях, у питанні виробництва важливо орієнтуватися на кожен конкретний випадок. Тому щитові затвори і шибери від виробника на замовлення дають змогу:

 1. отримувати виріб, розрахований на визначені умови роботи,
 2. підбирати пристрої певного розміру, особливостей і механізму управління,
 3. враховувати гідравлічний опір у трубопроводі,
 4. розрахувати ступінь герметичності для заданих умов функціонування.

Щитові затвори та шибери з нержавіючої сталі

По-перше, матеріал виготовлення пристроїв має відповідати низці вимог. Головними з них залишається стійкість до корозії, довговічність і надійність. При всьому різноманітті металів і можливостей виробництва наш завод орієнтується на максимальні показники. Як результат шиберні засувки з нержавійки на замовлення стали вибором професіоналів.

Нержавіюча сталь в умовах експлуатації затворів не піддається корозії. Так і не не вступає в хімічні реакції з активними речовинами. Вона не деформується і довгий час зберігає свій первозданний вигляд. Міцність щитових затворів і шиберів з нержавійки дає змогу експлуатувати їх навіть в умовах з високим гідравлічним опором. Тому, термін служби таких конструкцій обчислюється десятиліттями.

Пристрої заводу – це якість і надійність роботи всієї системи. Наша компанія Svarka Service (Сварка Сервіс) гарантує:

 • чесність ціни,
 • зручність замовлення,
 • повна відповідність заданим параметрам,
 • використання надійного і сертифікованого матеріалу,
 • постачання обладнання на об’єкт за попередньою домовленістю.

Замовивши щитові затвори і шибери від виробника сьогодні за контактними даними, Іншими словами, Ви отримуєте безперебійну роботу своєї сфери на довгі роки! Звичайно розцінки по зварювальним роботам ви також знайдете на нашому сайті.
Аргонная сварка Киев