Що таке камін, ви напевно вже знаєте і його призначення теж. Від нього виходить тепло, красиво виглядає в інтер’єрі та створює затишок у домі. Завдяки творчим ідеям дизайнерів і проектувальників у сучасному світі все більшої популярності набувають підвісні каміни Київ. Такий камін найчастіше встановлюють у приватних будинках. А також у квартирах, якщо не потрібен димохід.

Але складність полягає навіть не у виготовленні такого підвісного каміна, а в його установці. Бо вона складніша за встановлення класичних камінів. Але неймовірний зовнішній вигляд цього вартий. Також потрібно відзначити, що підвісний камін може бути будь-якої форми і дизайну.

Підвісні каміни. Особливості

Відмінною особливістю такого металевого каміна є те, що основне навантаження припадає на стелю, через що він має бути не надто важкий. В основному каміни з нержавіючої сталі роблять вагою не більше 160 кг. Головною відмінністю підвісного каміна є те, що він не спирається на підлогу. Ці каміни, також їх називають висячі каміни, можна встановлювати в будь-якій частині кімнати: у кутку, в центрі (острівний камін), біля стіни (пристінні каміни).

Завдяки такій різноманітності камін металевий може мати будь-яку форму і дизайн, розташовуватися в тій частині кімнати, де буде найбільш виграшно виглядати. Дизайн висячих камінів настільки різноманітний, що його можна підібрати під будь-який інтер’єр. Є кілька умов, яких необхідно дотримуватися під час встановлення підвісного каміна:

  • достатня площа кімнати, в якій буде розташовуватися камін, тому що його габарити досить великі, він повинен гармонійно вписуватися в інтер’єр;
  • місце, де буде розташована конструкція, має бути без протягу, щоб уникнути роздування полум’я або іскор;
  • у кімнаті обов’язково має бути система вентиляції;
  • біля каміна не повинно бути легкозаймистих предметів.

Конструкція підвісного каміна

Корпус такого каміна виготовляється з металу, за рахунок чого він має потрібну міцність. Завдяки металу підвісний камін може бути абсолютно будь-якої форми, від геометричних форм до незвичайних дизайнерських рішень. При виготовленні підвісного каміна ми використовуємо тільки матеріал найкращої якості, оскільки конструкція повинна відповідати високому рівню надійності. Метал необхідно використовувати не менше мм, правильно розрахувати параметри топки, перед тим, як її виготовляти. Якість зварювальних швів має бути на вищому рівні. Від цих моментів залежатиме правильна робота каміна, його надійність і довговічність. Розмір самого каміна має відповідати розміру кімнати, в якій буде розташований. Це не повинна бути конструкція, яка займає основну частину кімнати.

Яке паливо потрібне для підвісного каміна?

Існує для таких камінів 2 види палива:

  • дрова;
  • біопаливо.

При використанні дров як палива, підвісний камін обов’язково має бути оснащений димоходом. Загалом це має гарний і оригінальний вигляд. Печі на біопаливі не потребують димоходу. Завдяки цьому є не дуже великі і не важкі моделі камінів. Такі каміни на біопаливі підійдуть до встановлення в приміщеннях не з дуже надійним і міцним перекриттям. Біопаливо не виділяє шкідливих речовин під час горіння, тому безпечне для людини.

Підвісні каміни. Переваги

  • Ви можете розмістити його в будь-якій точці кімнати.
  • Каміни на біопаливі, які не потребують димоходу, можна встановлювати не тільки в будинках, а й у квартирах.
  • Форма може бути абсолютно будь-якою.
  • Дуже оригінальне і красиве рішення для інтер’єру.

Ціна підвісного каміна – залежатиме від складності та обсягу конструкції. Варто зазначити, що таку розкіш може дозволити не кожен. Але за таку красу, надійність і тепло не шкода віддати такі гроші.

Наша команда зварювальників займається виготовленням підвісних камінів із металу. Завдяки декоративним властивостям металева поверхня каміна може бути глянцевою або матовою.

Якщо ви хочете мати оригінальний, цікавий, сучасний дизайн вашого приміщення, тоді вам варто замовити підвісний камін Київ у нас. Цей камін ніби завмер у повітрі, створює затишок і тепло в приміщенні.

Наша команда ручається за якість і довговічність виробу, ми підкажемо який підвісний камін купити буде вигідніше. А також ми відповімо на всі ваші запитання за контактними даними. З роботами нашої компанії Сварка Сервіс ви можете на сайті в каталогах.

Зробіть замовлення у нас і ви залишитеся задоволені!!!

Цінуємо кожного клієнта!

Аргонная сварка Киев