Компанія Svarka-Service надає фрезерні роботи по металу в Києві та області. Ми здійснюємо виготовлення різних деталей, технічних компонентів, що мають різні конфігурації та розміри. Фрезерні роботи виконуємо якісно і в зазначені терміни. Проводимо металообробку виробів, що мають нестандартні габарити і складні форми. Так само здійснюємо фрезерні роботи по алюмінію. І звичайно фрезерні роботи по металу на замовлення. Надаємо послуги як фізичним особам, так і підприємствам. 

У нашій команді досвідчені майстри, які мають високу кваліфікацію. Вони детального уявляють призначення та особливості елементів, з якими працюють. Знають їхні експлуатаційні характеристики та певні міжнародні стандарти.

Фрезерні роботи по металу в Києві здійснюються на сучасному обладнанні. Верстати дають змогу проводити металообробку всіх типів поверхонь металу. А саме: фрезерні роботи по алюмінію і нержавійці. Виробляючи деталі, виконуємо безліч операцій. Таких як обробка площин, розгортання отворів, свердління, нарізування різьблення.

Роботи ведуться за технічною документацією, наданою замовником. Це креслення, ескізи або зразки деталей. Керують процесом роботи інженери, які мають практичний досвід. Це дає змогу гарантувати високоякісне виконання.

Фрезерні роботи з металу на замовлення

Фрезерна обробка металу, виконана на спеціалізованому обладнанні. Це відбувається за допомогою ріжучого інструменту, називається фрезеруванням. Ріжучий елемент – фреза, жорстко кріпиться до верстатного валу. Часто цей вид металообробки незамінний. Під час виготовлення деталей необхідна ідеальна точність розмірів. Подібне не може забезпечити лиття, зате ідеально виконають наші фахівці. Фрезерні роботи по металу на замовлення включають кілька основних операцій різання:

  • Торцеву – призначається для великих поверхонь, що мають плоску і ступінчасту форму. З огляду на сферу застосування, ріжучий інструмент має від одного до трьох і більше зубів. Якщо необхідно виконати елемент складної форми, застосовується фреза зі сферичним торцем.
  • Кінцеву – виконує обробку уступів, пазів і площин. Тут використовується інструмент різної форми.
  • Фасонну – формує складні профілі та геометричні форми. Фрези подібного зразка застосовуються для виготовлення шестерень, черв’яків тощо.
  • Периферійну – це силове фрезерування з нарізуванням складних пазів.

Виконаємо будь-яке посильне побажання замовника. У нашій компанії зможете замовити фрезерні роботи в Києві. А також токарні роботи по металу. Крім роботи на верстатах, у команді є професійні зварювальники. Надавши нам креслення і розміри, ви отримаєте якісно виконану роботу. Якщо креслення відсутнє, то наші фахівці допоможуть вибрати розміри і форму, найбільш підходящу для вас. Працюємо з будь-якими металами, зокрема алюмінієм і нержавійкою.

Фрезерні роботи з металу Київ

Проживаючи в столиці України та області, можете сміливо звертатися до нас і замовити токарно фрезерні роботи по металу. Вам не доведеться шукати інші компанії, оскільки всі дії, що стосуються металообробки, виконують наші майстри. Завдяки цьому, замовники економлять багато часу. Замовлення виконуємо якісно з ідеальною точністю. Індивідуально підходимо до кожного замовлення. Виробляючи фрезерні роботи, ціна фрезерних робіт для наших клієнтів буде максимально вигідною.

На вартість фрезерних робіт по металу на замовлення впливає кілька чинників. А саме: складність робіт, їхній обсяг і вид. Тому кожен розрахунок проводиться окремо. Для постійних клієнтів або великих обсягів запропонуємо особливі умови. Працюємо оперативно в чітко обумовлені терміни. Зв’язатися з нами можна за контактними даними вказаними на сайті, ми відповімо на всі виникаючі питання.
Аргонная сварка Киев