Виготовлення балконів на будь-який смак у м. Київ. Ми виготовляємо балкони зварні та ковані балкони. Вони можуть бути двох видів: балкони з виносом (це стандартні балкони з майданчиком). І французькі балкони (не мають власного балконного майданчика). Будь-які побажання ми втілюємо у ваше замовлення. Аргонне зварювання алюмінію і аргонне зварювання нержавійки обов’язково має виконуватися зварювальниками з досвідом роботи і знанням своєї справи. Тільки в цьому випадку вийде надійний і красивий балкон.

Виготовлення балконів

Неможливо уявити будинок або квартиру без комфортного, красивого металевого або кованого балкона. Ковані балкони надають неповторного вигляду вашому будинку, квартирі або офісу, тому що це не тільки зручне місце для перегляду ландшафту вашого подвір’я, а й невід’ємна частина, що прикрашає ваш будинок, квартиру або офіс. Ковані балкони – це прикраса вашого будинку, яка надає елітність, неповторність і розкіш. Компанія Сварка Сервіс може виготовити балкони на ваш смак, враховуючи ваші ідеї відповідно до вашого бюджету.

За роки роботи можна зробити висновок, що великою популярністю користуються металеві балконні огорожі. Оскільки їхня конструкція надійна, довговічна і також може бути дуже красивою, як і ковані балкони. Зварні балкони витримують будь-які перепади температур і погодних умов, що не можна сказати про дерев’яні. Металевий балкон можна пофарбувати в будь-який колір, який поєднуватиметься з вашим дизайном, палітра емалей дає змогу це зробити.

Виготовлення балконів – це цікавий і трудомісткий процес, оскільки для якісної конструкції необхідно дотримуватися низки правил. Для початку замовнику необхідно визначиться з матеріалом, стилем і видом конструкції. Після чого наші майстри приступають до замірів. Балкони виготовляються на нашому виробництві зварювальниками-професіоналами і потім доставляються на об’єкт і встановлюються. В даному випадку велике значення має якість швів, дотримання всіх параметрів і правильна установка, тому замовляти балкони необхідно на перевірених фірмах.

Металеві балкони

У сучасному світі металеві балкони набувають дедалі більшої популярності, оскільки металеві балкони вважаються найміцнішими та найдовговічнішими. Наші балкони будуть служити вам не один десяток років. Встановлення балконів з металу – це не тільки трудомістка робота, але й доволі небезпечна, тому що вважається висотними роботами і вимагає дотримання правил безпеки.

Наша команда може виготовити ковані та металеві балкони за нашими ескізами, або за вашими дизайнерськими ідеями. Балкони будуть виготовлені високої якості, за доступні ціни та в найкоротші терміни в м. Київ та області. Зараз стають популярними французькі балкони, які ви також можете замовити у нас. Також ми виготовляємо балкон з виносом і огорожу балкона в тому стилі, якому ви віддаєте перевагу.

Красивий і оригінальний балкон завжди вважався прикрасою будь-якого будинку. Існує кілька вимог, яких слід дотримуватися під час виготовлення балконних огорож:

  • функціональність;
  • зручність;
  • міцність;
  • довговічність;
  • стійкість до корозії.

Ну і звичайно ж поєднання із загальним стилем фасаду будинку. Цим усім вимогам на всі 100% відповідають зварні балконні огорожі. Огорожа балкона може складатися з однієї або декількох секцій. Завдяки цьому балконні огорожі можуть бути прямокутні або трапецієподібної форми.

Ковані балкони

Цей вид балконів відрізняється своєю красою і шикарним виглядом. Також великим плюсом даних огорож є те, що вони можуть візуально коригувати простір. Як, наприклад, опукла форма балконних кованих огорож робить балкон візуально більшим.  Майстер своєї справи здатний створити не просто ковану огорожу для балкона, а цілий витвір мистецтва.

Зварні балкони з металу і ковані балкони можуть бути, як з виносом, так і без (французькі).  Ми виготовляємо на замовлення балконні огорожі в Києві та області будь-якого дизайну і складності.

Балконні огорожі з нержавіючої сталі

У сучасному світі все більшої популярності набувають балконні огорожі з нержавіючої сталі. Їхня особливість – простота ліній і лаконічність. Величезний плюс – не піддаються корозії, не вимагають постійного фарбування. Але балконні огорожі з нержавійки підійдуть не для будь-якого фасаду будинку. Це більше для будинків у сучасному стилі і стилі хай-тек, для класики або дерев’яних будинків вони не підійдуть. Художнє кування – це кропітка праця, що вимагає акуратності, майстерності та уяви. І це може зробити для вас наша команда професіоналів.

Ваш будинок або квартиру також можуть прикрасити металеві сходи, виготовлені нашими майстрами професіоналами, спеціально підібрані під ваш стиль і дизайн. Ми займаємося виготовленням балконних огорож багато років і маємо достатній досвід у цій сфері. Ви можете надіслати на пошту ескіз і розміри балкона, і ми прорахуємо його вартість, також можемо проконсультувати з усіх питань, що вас цікавлять.

Роби замовлення саме в нас! Наша мета – задоволений клієнт!

Ціни на балкони від 1000 грн. / м.п.