Розширювальні баки для систем опалення

Розширювальні баки для систем опалення – вигідне і надійне вкладення! Ті, хто хоч раз у житті займався складанням або обслуговуванням найпростішої опалювальної системи, знають, наскільки відповідально необхідно підходити до вибору комплектуючих частин для неї. І насамперед це стосується розширювальних баків. Розширювальні баки виконують досить відповідальну роль в інженерному контурі. Де тепловий носій внаслідок нагрівання має тенденцію до збільшення свого об’єму. Таким чином, бак створює резервний простір для надлишків носія в мережі. Не допускаючи аварійної ситуації або поломки обладнання.

Пропоновані нами до реалізації розширювальні баки виконують одразу кілька важливих функцій. Основними з них слід вважати:

 • забезпечення збереження насосного обладнання опалювальної системи від передчасного виходу з ладу;
 • надійний захист системи загалом від критичних стрибків тиску. Або кажучи більш спеціалізованою мовою – гідравлічних ударів.

Найголовніше завдяки своїй високій надійності і якості збірки ці розширювальні баки прекрасно справляються з перерахованими завданнями. Не останню роль у цьому відіграють і їхні виняткові експлуатаційні характеристики. Як приклад можна навести такі особливості конструкції:

 • достатня товщина металевих стінок (не менше 4 мм) для формування модуля;
 • хороша герметичність сформованого контуру і висока надійність зварних швів;
 • наявність додаткових, допоміжних частин у бака. Яке забезпечує його з’єднання з іншими елементами системи (наприклад, патрубки або фланці);
 • зовнішнє і внутрішнє покриття з використанням спеціальних, антикорозійних складів.

Розширювальний бак для опалення відкритого типу купити

Найбільш затребуваною позицією серед нашої готової продукції є розширювальний бак відкритого типу. Конструкція його доволі проста і являє собою прямокутний профіль. Зверху якого знаходиться кришка. Вона запобігає потраплянню всередину пилу і сміття. Що особливо актуально під час монтажу конструкції на горищному або підвальному поверсі в приватній системі опалення. Основним матеріалом для виготовлення бака ми беремо спеціально підібрану нержавіючу сталь. Або ж її оцинкований варіант. Цьому ми приділяємо особливо пильну увагу.

При цьому вартість баків відкритого типу у нас цілком демократична в сформованих економічних реаліях ринку. Щоб переконатися в цьому, достатньо вивчити наш прайс на сайті. І що важливо – ціна на готові вироби практично не відрізняється. Як на готові шаблонні проекти, так і на вироби, виконані за індивідуальними кресленнями.

Чому варто співпрацювати з нами?

Але прийнятна вартість модулів для опалювальної системи це не єдина наша перевага перед найближчими конкурентами. Ось ще кілька вагомих аргументів на користь співпраці саме з нашою компанією:

 • мінімальні терміни виконання заявки, що надійшла від клієнта;
 • суворе дотримання технічних нормативів і ГОСТів;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • використання тільки якісних витратних матеріалів;
 • розвинена матеріально-технічна база з інноваційним підходом до виробничого процесу.

Не втрачайте свого часу, а одразу звертайтеся до нас, у компанію Svarka Service за придбанням надійних розширювальних баків для опалювальної системи. За якість ми відповідаємо!

Аргонная сварка Киев