Ємності для пивоваріння являють собою спеціалізовані сталеві резервуари. Які використовуються для варіння пива. Дзеркальні поверхні нержавійки, з якої виготовляють такі ємності, дають змогу твердим частинкам напою безперешкодно осідати в нижню частину.

Виготовлення ємностей для пивоваріння з нержавійки

Виготовлення ємностей для пивоваріння – це технологічно складний і відповідальний процес. Для виробництва пивних резервуарів наші фахівці:

  • підбирають тільки високоякісну нержавіючу сталь;
  • проводять полірування і підгонку матеріалу так, щоб готова пивна бочка була ідеально гладкою;
  • виконують аргонне зварювання швів тільки професіонали з багаторічним досвідом. Процес проходить у середовищі інертного газу так, щоб це не впливало на технологічний процес виготовлення пива;
  • здійснюють контроль якості кожної виготовленої вищеописаним способом ємності;
  • встановлюють випускні патрубки для видалення суспензій, дріжджів. Які перебувають у надмірній кількості в пивному суслі, а також крани для зняття проб готовності пива.

Ємності для пивоваріння на замовлення

Ємність для бродіння з нержавійки виробляються в нашій компанії на замовлення за конкурентоспроможними цінами. Технологи організації мають можливість спроектувати і виготовити стандартні та нестандартні за конфігурацією кеги для варіння пива. При цьому використовуватися вони можуть для бродіння або доброджування, зберігання, перевезення пива.

Щоб ваше пиво правильно бродило, а покупці отримали якісний продукт, зробіть замовлення спеціального ферментатора. Розмір цієї особливої ємності залежить від того, скільки пива потрібно залити за один раз. Подумайте, яку краще форму надати пивним ємностям. Щоб вони максимально відповідали потребам споживачів вашої продукції.

Ще одним важливим параметром при виборі правильної конфігурації посудини для пива є її термоізольованість. Тобто здатність не повторювати температуру зовнішнього середовища, що оточує пиво. Тиск, потрібний для роботи вашої організації з пивом, також визначається індивідуально. За необхідності на ємності встановлюються спеціальні форфаси, своєрідні пристосування. Які вирівнюють або змінюють положення посудини з пивним напоєм. Температурний контроль бажано залишити для визначення автоматичним термометром. Його можна встановити на стінку замовленої посудини з пивом.

Ємності для пивоваріння: ціна

Бродильні ємності та резервуари для інших етапів створення смачного пива можна придбати за різними цінами. При оформленні замовлення в компанії Svarka Service необхідно вибрати одну з конфігурацій. Вартість якої буде залежати від величини, терміновості виготовлення, матеріалів. А також конструктивних особливостей пристосування зі сфери пивоваріння.

Замовте ємність для пива з краном або без нього. І ви оціните переваги від співпраці з нашою організацією:

  • високий рівень якості матеріалів, що застосовуються для виготовлення пивоварних ємностей. Які дають змогу зберігати всі корисні якості пива. Зокрема неповторний смак саме тих інгредієнтів, які технологи додали в напій;
  • широкий асортимент пивного обладнання (ємність для бродіння з підігрівом або без нього. А саме, будь-яка конфігурація доступна для замовлення);
  • професіоналізм співробітників, які стежать за виконанням усіх встановлених державою гігієнічних, екологічних та інших норм.

При виготовленні обладнання для пивоваріння на замовлення, наша команда використовує тільки високоякісні матеріали. Вони не схильні до корозії і служать довгі роки. Якщо вам необхідно замовити ємності для пивоваріння з металу, звертайтеся до нас. Гарантія якості, роботу виконуємо в обумовлені терміни. І звичайно, команда професіоналів, яка впорається з будь-яким завданням. Хочете якісне обладнання для пивоваріння, звертайтеся до нас!

Аргонная сварка Киев