Наша команда займається виготовленням металоконструкцій уже багато років. Як результат, ми виробляємо нестандартні металоконструкції на замовлення будь-якої складності в Києві та області. Металовироби проходять суворий контроль якості. Ми виготовляємо металеві конструкції на замовлення. Це можуть бути як стандартні. Так і нестандартні металовироби.

Зварювання металоконструкцій дуже трудомістка робота. А саме вона вимагає досвіду, а також професіоналізму. Металокаркас для сходів, міні-естакад та інших ваших замовлень ми виготовимо вчасно. Звичайно, з якісного матеріалу і на сучасному обладнанні.

Оскільки в наш час дуже стрімко розвивається виробництво будівельних виробів з металу. Виникає необхідність у виготовленні нестандартних металоконструкцій. Можна з упевненістю сказати, що нестандартні металоконструкції відповідають технологічним і естетичним запитам. А також у нас можна замовити підвісний камін Київ, щоб бути в тренді.

Нестандартні металоконструкції на замовлення

Виготовлення нестандартних металоконструкцій на замовлення за вашими кресленнями – це трудомістка робота. Яка вимагає багаторічного досвіду роботи і уваги фахівців. Наші зварювальники професіонали підкажуть і виправлять всі нюанси ваших креслень. Насамперед так, щоб ваше замовлення було придатне для експлуатації. І відповідало всім стандартам і нормам. Через те, що команда використовує тільки новітні технології. А також високоякісні матеріали.

Наші нестандартні металоконструкції проходять суворий контроль якості. Однак, завдяки серйозному підходу до виготовлення нестандартних металоконструкцій ми і завоювали довіру клієнтів.

Наша команда зварювальників береться за виготовлення будь-яких нестандартних металоконструкцій. За вашими індивідуальними проєктами. Це може бути ваш власний проект. А також ваші ідеї втілені нашими фахівцями. Ми виконуємо замовлення будь-якого рівня складності. Крім виготовлення стандартних металоконструкцій (перелік є на нашому сайті). Ми також виготовляємо нестандартні металоконструкції. А саме: пандуси; велопарковки; естакади, авторампи. А також теплиці і парники; експозитори і стенди; будівельні конструкції, а також всі ваші нестандартні ідеї. Крім іншого, варто зазначити, що бак нержавіючий або горизонтальні ємності чи вертикальні металеві ємності можуть також мати нестандартну форму. І призначення, для їх виготовлення потрібні нестандартні рішення.

Вироби з металу

Пандуси призначаються для того, щоб на інвалідних або дитячих візках долати висоту. Ми виготовляємо пандуси в різному виконанні, від чого й залежить ціна замовлення.

А також наші майстри виготовляють апарелі – призначені для інвалідних візків. І для швидкого подолання бордюрів, нахилів, сходинок.

Рампа і перевантажувальні мости – використовують у складських приміщеннях якщо немає пандуса. І навантаження розвантаження треба робити з землі. Перевантажувальний міст – це сталева конструкція. Яка складається з механізму ковзання містка вздовж напрямної балки платформи і механічним приводом.

Трамп для перевезення мототехніки може бути виготовлений у різних варіантах. А саме: для мотоциклів, велосипедів, скутерів, квадрациклів.

Алюмінієві пандуси пороги – за допомогою їх можна легко долати пороги дверей. Вони зручні для транспортування, не піддаються корозії.

Естакада для мийки коліс – ця металоконструкція повинна витримувати високий тиск. А також мати спеціальний піддон для води.

Рампи для завантаження контейнерів – виготовляють для завантаження транспортних засобів. Короткі рампи добре підходять для подолання ступень. А також тротуарів і забезпечує легкий спосіб розвантаження та навантаження контейнерів навантажувачам. Ще ми можемо виготовити апарель з колесами, рампи (естакади) вантажно-розвантажувальні, складні, алюмінієві рампи для тварин.

Вироби з металу на замовлення

Велопарковка дуже зручна для збереження дитячої коляски, скутера, мотоцикла, велосипеда. Здебільшого велопарковки можна помітити біля житлових будинків, бізнес- і торгових центрів. Ми виготовляємо велопарковки різних варіантів. А саме: велопарковка вулична, велапарковка для парків, велопарковка опора, старт, велостоянка коло, змійка, двійка, куб, велопарковкака стовп, метро, геометрія. А також ми виготовляємо кріплення для велосипеда на стіну.

Естакада для автомобіля – це зварна металоконструкція, за допомогою якої можна зробити дрібний ремонт авто. І звісно заміну мастила, як у гаражі, так і в приватному будинку. Авторампа – це проста конструкція, яка дає змогу оглянути автомобіль і зробити ремонт.

Також ми можемо виготовити міні-естакади, які використовують для підняття авто, без домкрата. Ми робимо в опорній поверхні естакади заглиблення для коліс. І це забезпечує додаткову надійність.

Міні-естакади – це міцний металокаркас, що витримує вагу до 500 кг на колесо. Ми покриваємо естакаду порошковою фарбою. Також можна додати, що естакада легко транспортується на місце роботи.

Види конструкцій з металу

Теплиці та парники – використовують для вирощування овочів, фруктів, квітів. Ще для вкорінення живців, дорощування рослин, для подальшого висаджування у відкритий ґрунт. Варто зазначити, що теплиці та парники здебільшого мають такі параметри:

  • висота — от 0,5 м,
  • ширина — от 1 м,
  • довжина – від 2 м з кроком 2 м, (стандартні 4 м, 6 м, 8 м, 10 м, 12 м).

Велику популярність мають теплиці з дверима і кватиркою. Каркас теплиці (основу) ми виготовляємо зі сталевої правильної труби квадратного перетину 20х40 мм. І прямокутного перетину 20х40 мм. Товщина стінки профільної труби 2 мм. Після цього фарбуємо порошковою фарбою. І покриваємо стільниковим полікарбонатом, товщина 4 мм. Наша команда виготовляє теплиці та парники будь-якої форми (квадратні, прямокутні, овальні, арочні. Тобто розміру і складності. Але, також можемо виготовити теплицю і за вашими кресленнями.

Нестандартні металоконструкції мають бути надійні, міцні та довговічні. Саме такими ми виготовляємо наші конструкції. Виготовлення сходів на замовлення стандартного і нестандартного плану будь-якої складності. Звісно наша компанія береться і за більші замовлення. А саме виробництво шандор та виготовлення щитових затворів і шиберів.

Експозитори або стенди застосовують для демонстрації різного виду продукції. До них відносять: виставкові конструкції для паркету, ламінату, шпалер, дверей, килимів та ін. різних будівельних та оздоблювальних матеріалів. А також стелажі для керамічної плитки. Перевагою експозиторів є те, що вони займають мало місця в приміщенні. І водночас показують широкий вибір продукції.

Зовнішній вигляд надає строгості всьому інтер’єру. А також дає можливість розділити виставкові зразки на колекції або виробників. Виставковий експозитор ми виробляємо за індивідуальними розмірами і кількістю експозицій. Також беручи до уваги архітектуру та дизайнерські особливості приміщення.

Нестандартні металоконструкції

До нестандартних металоконструкцій ми також можемо віднести: захват для бордюру. Який використовують для перенесення і установки бордюрного каменю в дорожньому будівництві. Металеві віконниці на вікна – це глухі сталеві віконниці для захисту будинку, дачі від зловмисників. Так колесовідбійник – використовують для фіксування на паркувальних місцях. А піраміда для зберігання скла – використовують для зберігання і перевезення скла і склопакетів. Мобільні огорожі – використовують для захисту будмайданчика та ін. промислових об’єктів. А анкера – металеві анкера призначені для кріплення решітки.

Так пожежні металеві драбини – використовують для порятунку людей під час пожежі. А стовпчики паркувальні – є дорожнім загородженням. Приставні драбини – використовують для підняття на висоту предметів, як вдома. Так і в торгових центрах. А підмостки і риштування алюмінієві – це допоміжний пристрій у вигляді настилу на опорах. Здебільшого використовують при виконанні будівельних робіт (вони також можуть мати поручні та колеса за бажанням замовника).

Наша команда зварювальників може реалізувати будь-які нестандартні ідеї наших замовників. Ваші будь-які ідеї за всіма нормами і стандартами ми виготовляємо в потрібні терміни і за доступні ціни.

Наша команда займається також виробництвом металевих складських стелажів: стелажі поличні, стелажі для шин, стелажі палетні, архівні стелажі. Вартість таких виробів залежатиме від розміру, комплектації, матеріалу. Такі конструкції сьогодні набувають великої популярності через широке їх застосування: магазини, склади, супермаркети.

Стелажі металеві економлять місце в приміщенні, на них можна розмістити більше товару. Вибір матеріалу, з якого можуть робити стелажі, різний, але найміцніші це з металу (вони витримують більше навантаження). Стелажі ми покриваємо антикорозійним складом або оцинковуємо, і це значно збільшує термін експлуатації.

Виготовлення металоконструкцій

Також ми виготовляємо шафи металеві: шафи пожежні, шафи для газових балонів, шафи архівні металеві, шафи для одягу металеві. У сучасному світі дуже часто стали використовувати металеві шафи для інтер’єру в торговельних центрах, адмінбудівлях, промислових підприємствах, будівлях спорту, відпочинку, дозвілля.

Головна перевага цих металевих виробів у тому, що вони дуже надійні, мають великий термін експлуатації, а також є пожежостійкими. Наприклад, в адмінбудівлях під час пожежі, якщо є металеві шафи для архівів. То ніяка документація в них не постраждає, що не можна сказати за дерев’яні шафи. Також металеві шафи мають непомітний дизайн, що для деяких приміщень дуже зручно.

При виготовленні такої продукції ми виконаємо її за нашими проєктами. І за вашими кресленнями з урахуванням усіх нюансів. Металеві шафи виготовлені у нас не принесуть Вам занепокоєння з приводу ремонту. Оскільки ми працюємо з якісним матеріалом і на сучасному обладнанні.

Можна зробити висновок, що в сучасному світі, де зростає будівництво будинків, офісів, котеджів, на перше місце виходить комфорт і затишок. І це можна зробити за допомогою нестандартних рішень і втілити в реальність будь-які ідеї та дизайнерські рішення. Але зараз не кожен завод може дозволити собі якісне і надійне виготовлення нестандартних металоконструкцій. Кваліфіковані фахівці нашої компанії ручаються за якість і надійність нестандартних виробів. Ми і наше обладнання готові виконати будь-яке незвичайне замовлення за доступні ціни.

Металоконструкції на замовлення Київ

Ви можете замовити у нас як одиничне виготовлення нестандартних металоконструкцій, так і серійне виробництво. Особливістю нестандартних конструкцій є те, що ці вироби не повторюються і виготовляються тільки для Вас. Уточнюємо всі деталі та нюанси роботи, виготовляємо конструкції на високоякісному обладнанні. Суворо контролюємо якість виробництва, що дає змогу уникнути браку та недоліків – це наші переваги роботи.

Звертайтеся до нас і будете задоволені виконаною роботою.
сварочные работы цена