Абсолютно будь-який виробничий процес важко уявити собі без спеціального обладнання. При цьому його надійність і функціональність безпосередньо впливатимуть на сам процес роботи. Таким чином стає очевидно, що купувати такі вироби потрібно у перевіреного виробника. До таких сміливо можна віднести і нашу фірму Svarka Service, що виготовляє (крім ще великої кількості одиниць продукції) харчові ємності з нержавійки. Вони широко затребувані на ринку серед абсолютно різних типів підприємств і навіть фізичних осіб.

Ємності для харчової промисловості на замовлення

Щоб ясніше уявити потенційним клієнтам сутність нашої пропозиції, перелічимо основні типи таких конструкцій та їхнє основне призначення:

 • ємності для тривалого зберігання рідких і сипучих харчових продуктів;
 • вироби, призначені для реалізації одного або декількох технологічних етапів виробництва. Так, наприклад, це може бути випуск кисломолочної продукції або варіння сирів (замовити бак з нержавійки);
 • харчові ємності з нержавіючої сталі, що беруть участь у пивоварному і виноробному процесі;
 • резервуар для мобільного типу для переміщення харчового продукту (в рідкій або сипучій формі) на транспортній платформі.

Каталог наших робіт:

У будь-якому з цих випадків гарантується надійність виробу і його обіцяні експлуатаційні характеристики. А ось тут хотілося б зупинитися більш детально. Щоб пояснити які ж саме переваги має реалізована нами конструкція з нержавіючого металу:

 • абсолютна відсутність хімічної реакції між металом і харчовим продуктом, що зберігається;
 • відмінна опірність вологості, а отже, і опірність корозії;
 • хороша гігієнічність виробу, що виражається в появі неприємних запахів або сторонніх мікроорганізмів. Крім того, здатних порушити якість і безпеку харчового продукту;
 • швидкий і простий догляд за поверхнею харчової ємності з нержавійки.

Особливу увагу хочемо звернути на те, що наш підхід до роботи та виготовлення металевих ємностей вирізняється високим ступенем відповідальності. Крім того, серед наших об’єктивних переваг варто відзначити:

 • використання тільки сертифікованих і високоякісних матеріалів;
 • короткі терміни виготовлення замовлених харчових ємностей;
 • сучасне обладнання та робочий інструмент;
 • висока кваліфікація і величезний досвід роботи наших фахівців;
 • демократичні ціни на готову продукцію.

Харчові ємності ціна

Щодо цін варто сказати, що наша політика в цьому напрямку дещо відрізняється від конкуруючих фірм. В умовах сучасних, ринкових реалій це стає вигідно для наших клієнтів. Наприклад, ви зможете отримати непогану знижку, якщо співпрацюватимете з нами на постійній основі. Таку ж пропозицію отримають ті, хто збирається замовити велику партію наших харчових ємностей з нержавіючої сталі для запуску свого виробничого процесу.

При цьому ми приймаємо реалізуємо стандартні проєкти (ємності встановленого обсягу з конічним або плоским дном). А також індивідуальні, технічні завдання від замовника. У цьому випадку можливе виготовлення та оснащення металевої конструкції додатковим обладнанням.

Важливо, що незалежно від обсягу отриманого замовлення і складності його виконання, ми намагаємося надати готовий результат у максимально короткі терміни. Загальну вартість послуги це не збільшує, що додає нам авторитету в очах клієнтів.

Не гайте час на пошуки місця, де можна замовити харчові ємності за прийнятними цінами з нержавійки! Звертайтеся одразу до нашої компетентної допомоги і результат вас не розчарує!

Расценки на сварочные работы