Декоративне чавунне лиття наші зварювальники використовують для виготовлення воріт, перил і сходів, балконів, козирків. І багато іншого з чавунного художнього лиття в місті Київ та Київській області. Декоративне чавунне лиття в усі часи вважалося недоступною розкішшю, тільки королі могли собі дозволити декоративне лиття. В даний час чавунне художнє лиття цілком доступна розкіш.

Новітні технології металургії дають змогу виливати елементи художнього лиття чудової якості та за доступні ціни. Зробивши у своєму будинку, котеджі, готелі або ресторані сходові та балконні огорожі, ворота або козирки, ви залишитеся задоволені результатом. Наші вироби служитимуть вам довгі роки, оскільки чавунні вироби фактично не піддаються корозії. Всі наші клієнти залишаються задоволені якістю виробів і доступною ціною. Порівняно з кованими виробами чавунне лиття має в кілька разів кращий вигляд, а за цінами не дорожче за кування.

Декоративне чавунне лиття. Особливості

Великою перевагою чавунного декоративного лиття є ажурні та хитромудрі орнаменти. Ці візерунки настільки різноманітні та яскраві, що багато хто не може повірити, що це чавунне лиття. Вироби зроблені з лиття підкреслюють вишуканий смак замовника. По суті це художній твір і справжній майстер повинен володіти навичками для його створення. Колір виробу, форма забарвлення впливають на кінцевий результат і його виразність. 

Етапи виготовлення виробів із декоративного чавунного лиття

  • сформувати форму виробу;
  • залити метал у правильний спосіб;
  • зробити карбувальну роботу;
  • пофарбувати виріб, що вийшов.

Для виконання всіх цих пунктів майстру просто необхідно володіти талантом. Зробивши все правильно, виріб із декоративного чавунного литва виходить просто шедевром і визначною пам’яткою вашого будинку або офісу. Такі вироби краще замовляти у фахівців своєї справи.

Замовивши у нас вироби з чавунного художнього лиття, ваш будинок набуде статусу замку. Багато людей, замовляючи художню ковку, вважають, що чавунне художнє лиття коштує великих грошей. А насправді обходиться не дорожче за кування і навіть у деяких випадках у рази дешевше, але має при цьому шикарніший вигляд.

Ніші роботи додадуть особливу індивідуальність інтер’єру ваших будівель.
отзывы Сварка Сервис